Zpěvák Dalibor Janda si získal pozornost obří okurkou ze své úžasné zahrádky. Paprikám se letos nedaří, za to má zpěvák velké melouny

Zpěvák Dalibor Janda zavtipkoval s fanoušky a představil jim bohatou sklizeň ze své zahrádky. Představil jim velkou část ze svého soukromí, což bylo pro mnohé opravdu nečekané.

Dalibor Janda se rozhodl pochlubit se svou krásnou zahrádkou, která mu nese bohatou nadílku plodin. Hned v úvodu videa vidíte, jak zpěvák v ruce třímá opravdu obří okurku, která mu vyrostla na zahrádce. I tou vás během sledování videa provede. Můžete tak zahlédnout krásná rajčata, která jsou plody obrostlá.

Sám zpěvák přiznává, že mu letos příliš nerostou papriky, ale za to se pochlubil opravdu nádhernými melouny. Několik jich má opravdu velikých a vypadá to, že bude rozhodně, co sklízet. Přiznává, že bylinky ostříhal a že mu brzy vyraší nové. Překvapením je na jeho zahradě artyčok a papája. Artyčok je již viditelný, papájou se pochlubí až bude sklízet a doufá, že se papája vydaří.

Fanoušci Dalibora Jandy jsou z jeho krásné zahrady samozřejmě u vytržení. Kdo by nebyl, každý zahrádkář je oslněn, jak mu vše krásně roste a daří se. Ovšem s ohledem na obří okurku se nedalo odolat ani vtípkům.

Jaký pán, takový okurek!

Ohledně té okurky jsem sem chtěla napsat něco, co by se nehodilo. Máte to ale moc pěkné!

Máte pořádný okurek a skvělý smysl pro humor!

Vypadá to, že Dalibor Janda je nejen báječný zpěvák, ale i skvělý zahradník a humorista. Chystáte se navštívit jeho plánované koncerty?

Zdroj: Facebook, autorský text