Zpěvák Albert Černý (33) se oženil! Vzal si topmodelku Báru Podzimkovou (23)

Frontman kapely Lake Malawi, zpěvák Albert Černý se před měsícem oženil. Zprávu o tom ale dal až před pár dny na svůj Instagram. Zpočátku to vypadalo jen jako nevinné focení pro časopis Harper´s Bazaar, nakonec ale z Albertových komentářů vyplynulo, že šlo o skutečnou svatbu.

Alberta si můžete pamatovat z show Tvoje tvář má známý hlas, kde převedl, že má skutečně talent. V médiích se o něm moc nepíše, ale o svatbě se promluvit nebál. „Můžu prozradit dvě věci: Bude to v září v Praze, ale spíš v rodinném kruhu. A budeme mít cimbálovku, odmalička mám rád folklorní hudbu a myslím, že budeme všichni dojatí… Snad Bára řekne ano,“ svěřil se v rozhovoru pro portál Super.

Svatba se skutečně udála rok po romantickém zasnoubení na Kostarice na pláži Playa Blanca. Ten den byl ale prý hrozný déšť a to by mnohé žadatele odradilo. Ale ne Alberta. Ten z toho udělal nezapomenutelný zážitek. „Seděli jsme chvíli na pláži v totálním slejváku a pak nás napadlo si jít aspoň zaplavat. Pak jsem Báru vytáhl na břeh, zavázal jí oči a zatáhnul ji na surfu zase do vody,“ popsal Albert den D. „Najednou přestalo pršet, vysvitlo sluníčko, Bára si sundala pásku z očí, přečetla do surfu zalaminovaný ručně psaný vzkaz „Will You Marry Me?“ a já jsem z kapsy vyndal úplně rozmočenou papírovou krabičku s prstýnkem. Byl to pro mě jeden z nejhezčích okamžiků v životě. Řekla ano!“ citoval zpěváka zpravodaj iDnes.

Albert a Bára už jsou spolu 7 let. Zpěvákova kapela na konci září vydala desku a 9. listopadu by ji měla i pokřtít. Bára se od dětství věnovala plavání, ale v roce 2014 zabodovala v modelingové soutěži Elite Model Look. A to jí bylo pouhých 15 let.

Zdroje: Instagram, Super, iDnes