Zpěvačku Cardi B naštvala fanynka, tak po ní hodila mikrofon, ukazuje video

Neměli byste ji rozčilovat! V poslední době se několikrát stalo, že se někteří fanoušci během koncertů nechovali zrovna nejlépe. Své o tom ví zpěvačka Bebe Rexha, která musela zavolat lékaře, když po ní jeden z návštěvníků koncertu hodil mobilní telefon. K podivné situaci došlo v minulých dnech také na koncertě Cardi B, psal magazín Billboard.

Nevíme, proč to tito lidé dělají, ale v poslední době po umělcích házejí podivné předměty. Zraněná Bebe Rexha není jediná. Zpěvačku Pink potkal popel zesnulé ženy, na rappera vystupujícího pod jménem Lil Nas X letěla umělá vagína a zpěvák Harry Styles už byl „obdarován“ tampony, květinami nebo kuřecími nugetkami.

Během sobotního vystoupení v Las Vegas polila zpěvačku Cardi B jedna z fanynek vodou. Jestli to byla pomsta za to, že na ni v horku čekala dvě hodiny, nebo o co jí šlo, nevíme. Jisté však je, že zpěvačku naštvala natolik, že po ní hodila mikrofon.

Stojí za zmínku, že několik hodin předtím umělkyně vystupovala v plážovém klubu. Tam v jednu chvíli hodila mikrofonem po DJovi, protože přerušil její píseň dříve, než očekávala. Po svém „útoku“ naštvaně odešla z pódia.

Zdroj: Billboard