Zpěvačka Sinéad O’Connor vyhrožovala sebevraždou poté, co proběhl pohřeb jejího syna

Irská zpěvačka Sinéad O’Conner uctila památku svého zesnulého syna Shanea O’Connera, když si během pohřebního obřadu oblékla teplákovou soupravu ve výrazné růžové barvě, jak by si údajně její syn přál, informoval deník PageSix.

Podle webu TheWrap její sedmnáctiletý syn Shane O’Connor zemřel poté, co se začátkem týdne ztratil.

„Můj krásný syn, samotné světlo mého života, se dnes rozhodl ukončit svůj pozemský boj a nyní je s Bohem. Ať odpočívá v pokoji, a ať nikdo nenásleduje jeho příkladu. Moje dítě. Tolik tě miluji. Prosím, odpočívej v pokoji,“ uvedla dojemně zpěvačka na svém Twitteru.

Hinduistický smuteční obřad se konal v sobotu 15. ledna a zúčastnilo se ho asi 50 truchlících.

Krátce po smrti syna byla sama Sinead O’Connor hospitalizována poté, co na Twitteru zveřejnila vzkazy naznačující, že plánuje následovat svého syna. „Rozhodla jsem se následovat svého syna. Bez něj nemá smysl žít. Zůstala jsem jen kvůli němu. A teď je pryč,“ napsala šokující zprávu, kterou později smazala.

Později však ujistila fanoušky, že je v pořádku, a napsala: „Je mi to líto. Neměla jsem to říkat… Mrzí mě, že jsem všechny rozrušila. Bez svého dítěte jsem ztracená a nenávidím se. Nemocnice mi na chvíli pomůže.“

Zdroj: pagesix.com, thewrap.com