Zpěvačka Hanka Křížková (65) strávila narozeniny na JIPce!

Operace kyčle patří u nás v Česku k banálním operacím, které se den co den provádějí jak na běžícím páse. Při operaci kyčle sice nastává delší rekonvalescence, ale rozhodně by se po této operaci nemělo končit na jednotce intenzivní péče. Ale takové štěstí zpěvačka Hanka Křížková (65) neměla a své narozeniny strávila právě na již zmíněném JIPu.

„Myslela jsem si, že za dva až tři měsíce budu v pořádku, budu zpívat, jezdit se svou talkshow. A ono se to zkomplikovalo. Už je to dobré, ale půlkulatiny jsem strávila na JIPce,“ přiznala Křížková v pořadu Tobogán Aleše Cibulky, v rámci Českého rozhlasu Dvojka. Aleš všechny přítomné pobavil tvrzením, že má nového přítele Jakuba (33). Ve skutečnosti šlo ale o manžela Hančiny neteře Gábiny.

Hanka si ke svým krásným narozeninám nadělila album Nic nechci vrátit, jimž také chtěla oslavit 40 let na hudební scéně. „Musela jsem trošku posunout také svůj výroční koncert, který bude 25. ledna v Divadle Hybernia. Došlo i k reedici mojí kuchařky U stolu s Hankou Křížkovou, přidala jsem tam spoustu fotek, teď je to album s recepty,“ zasmála se zpěvačka a na posunutý křest pozvala kamarádky Halinu Pawlowskou a Ivu Hüttnerovou. A samozřejmě nesměl chybět ani všemi milovaný Aleš Cibulka.

Zdroje: Blesk.cz, Český rozhlas Dvojka, Instagram