Zpěvačka Gabriela Gunčíková se pochlubila svým luxusním londýnským bytem

V roce 2011 zazářila v pěvecké soutěži Superstar a okamžitě se kolem ní začaly dít veliké věci. Ale i přes značné úspěchy v tuzemsku to Gabrielu zaválo do zahraničí, kde prakticky zůstala dodnes. Své soukromí si pečlivě hlídá, ale tentokrát udělala výjimku a nechala své fanoušky nahlédnout do svého království v Londýně, kde aktuálně bydlí.

Gabriela Gunčíková (28) sice skončila v soutěži Superstar na druhém místě, ale ještě tentýž rok si odnesla ze Slavíka cenu za Objev roku. Její hvězdná kariéra tak mohla začít. O rok později vyšlo její album, začala zpívat v úspěšném muzikálu Kleopatra a hned další rok vydala nové album, kde se objevily dokonce i její vlastní texty.

Gábinu znala díky jejímu nepřeslechnutelnému hlasovému projevu celá republika, hodně tomu pomohl i duet s Karlem Gottem.

Nicméně zpěvačka se nespokojila jen s naším malým rybníčkem, její ambice byly většího charakteru. Začala se učit od amerického hlasového lektora a po nějakém čase, co jim vystačily dálkové lekce, se odstěhovala dočasně do Kalifornie, aby jej mohla navštěvovat osobně. Díky tamnímu pobytu se dostala do kapely Trans-Siberian Orchestra, s níž absolvovala turné po pobřeží USA. V roce 2016 nás reprezentovala v mezinárodní pěvecké soutěži Eurovize a nakonec se rozhodla vrátit. Jen to nebylo úplně domů.

Zakotvila v Londýně, kde si pořídila zřejmě velmi nádherný byteček. Aspoň tak to vypadá z fotky, kterou sdílela na svém Instagramu. Své fanoušky tím samozřejmě potěšila, neboť ze svého soukromí nesdílí téměř nic, její účet je spíše plný fotek z koncertů a nahrávaní písní.

Aktuálně nahrává novou autorskou desku, která se bude samozřejmě skládat z anglických písní a jejímž cílem bude dostat Gábinu do co největšího počtu uší. Tak doufejme, že to vyjde a naše země se bude opět moct pyšnit jménem, který zná celý svět.

Zdroj: Wikipedia, Instagram