Zpěvačka Ellie Goulding si postěžovala na úzkosti, které ji trápí od narození jejího syna

Zpěvačka Ellie Goulding se v upřímném příspěvku na Instagramu svěřila s tím, že se potýká s „ochromující úzkostí“, a prozradila, že se jí po náročném roce nedaří příliš dobře, píše deník Mirror.


Pětatřicetiletá Ellie se na Instagramu svěřila s přáním šťastného roku 2022 svým fanouškům a popsala těžký rok 2021, přestože to byl nejlepší rok v jejím životě. V roce 2021 Ellie totiž přivítala se svým manželem Casparem Joplingem svého prvního syna Arthura, kterému je nyní osm měsíců. Bohužel však právě po jeho narození začala trpět úzkostmi.

Na Instagramu zveřejnila Ellie svou fotografii a také několik snímků textu, kde se věnovala svému duševnímu zdraví a pohodě. V popisku jen krátce požádala fanoušky, aby si je přečetli.

Začala přáním k Novému roku: „Šťastný nový rok všem… Uplynulý rok byl tím nejlepším v mém životě. Stala jsem se matkou, což je ta největší radost, jakou jsem kdy poznala, ale denně, každou noc, každou hodinu jsem se potýkala s panikou, o které jsem vlastně ani nevěděla, že existuje. 

„Když se nad tím zamyslím, moje úzkost mi diktovala dost velkou část mého života a kariéry, a to mě mrzí. Je to něco, čím si prošlo tolik lidí, čím si možná procházíte právě teď nebo čím si možná projdete v budoucnu – a já jen chci říct, a musím si to neustále připomínat, že jsme v tom spolu, všichni. Vím, že tolik z vás, kteří tohle čtete, cítíte stejnou bolest, a zároveň tolik z vás ji nezažije, ale nejspíš znáte někoho, kdo s ní bojoval.“

Nakonec své fanoušky vyzvala, aby o svých problémech mluvili a řešili je a také všem popřála spokojený rok 2022, který nazvala jako rok pozitivní energie. Fanoušci Ellie okamžitě začali zasypávat srdíčky a komentáři, ve kterých ji přáli brzké zlepšení psychického zdraví a oceňovali její upřímnost.

Zdroj: www.mirror.co.uk, Instagram