Zpěvačka Beáta Dubasová (59) má i ve svých letech perfektní postavu: Prozradila svoje tajemství!

Slovenská zpěvačka Beáta Dubasová (59) popírá zákony přírody. I ve svých letech vypadá tak, že by jí mohla kdejaká dvacítka závidět. Co je jejím tajemstvím, prozradila webu cas.

Zpěvačka hitů Sme také, aké sme, Ten príbeh je preč a Vráť mi tie hviezdy Beáta Dubasová si užívala dovolené na Kypru a nezapomněla se ani pochlubit svou postavou, kterou vynesla v dvoudílných plavkách. I přesto, že je matkou a mohla by být už i babičkou, tak vypadá perfektně, jak napsal Blesk.

„Milí přátelé, využili jsme trochu volna a po pěti letech jsme se vydali za teplem a odpočinkem na jižní Kypr. Nikdy bych nevěřila, že i v říjnu může být někde tak nádherně. Slunce, voda a mořský vzduch mi dodaly spoustu energie, kterou jsem potřebovala jako sůl. Potkala jsem spoustu milých lidí, i navázala nová přátelství,“ napsala Beáta na Facebook.

Jak to dělá? Prozradila svůj recept!

Redakci webu cas se svěřila s tím, že velmi často a ráda chodí pěšky. V průměru denně nachodí asi 8 000 kroků. Dle jejích slov je dost neposedná a i když je doma, furt musí něco dělat – vaří, zahradničí… Pohyb tedy získává přirozenou formou, nijak se ve fitku netrápí.

Zdroj: cas.cz, Blesk, Facebook