Zpěvačka Adele zklamala fanoušky. S brekem se situaci snažila vysvětlit

Slavná zpěvačka Adele pěkně naštvala své fanoušky! Měla naplánovaný veliký koncert v Las Vegas, který měl být neskutečnou show. Jenže událost zrušila pouhý den předem, napsal Daily Mail. Fanoušci se těšili a někteří za lístek zaplatili velké peníze. Co se stalo?

Jak později Adele zmínila ve svém videu na Instagramu, důvodem zrušení show je souvislost s onemocněním covid-19, které se objevilo v týmu, se kterým má zpěvačka vystupovat. Není první ani poslední kdo musí v pandemii náhle svojí akci zrušit, nicméně fanoušci moc pochopení nemají. Někteří nakoupili lístky a letenky za tisíce dolarů. Adele nátlak nevydržela a ve svém videu se pořádně rozbrečela.

„Vím, jak je těžké uspořádat koncert v době pandemie. Ale také je těžké ušetřit dost peněz, získat volno v nemocnici, kde je málo personálu, zarezervovat si let a hotel…,“ psala jedna z fanynek. „Lidé se vstupenkami na první víkendovou show možná nebudou mít čas a peníze, aby něco takového přeplánovali,“ dodala další v komentáři.

Celá situace se ještě víc zdramatizovala, když byl koncert zrušen pouhých 24 hodin před začátkem. Adele to musela sdělit světu v slzách a v tomto případě věříme, že jí to opravdu zasáhlo. Adele také řekla, že kvůli show, která se měla konat ve slavném Caesar’s Palace nespala třicet hodin!

Zpěvačka tedy drží v kase desítky milionů dolarů od fanoušků, kteří za lístek zaplatili. Navíc ani nezmínila, zda se Víkend s Adele v Las Vegas uskuteční v náhradní termín.

V listopadu se přitom zpěvačka podobného scénáře děsila „Je to příliš nepředvídatelné se všemi pravidly a tak,“ řekla. „Nechci, aby někdo přišel na moji show vystrašený a taky nechci dostat covid,“ sdělila britskému deníku Daily Mail.

Podle jejích slov je důvodem koronavirus, kterým onemocněli členové jejího týmu ale fanoušky tím zkrátka moc neobměkčila.

Uvidíme tedy, s jakým náhradním řešením zpěvačka přijde, aby si fanoušky usmířila.

Zdroj: Daily Mail, Instagram