Zpěvačka Adele si odnesla cenu umělce roku a strhla pozornost novým prstenem. Je zasnoubená?

Podle webu Pop Sugar zpěvačka Adele dorazila na udílení cen BRIT Awards 2022 jako obvykle naprosto velkolepě, a zatímco fanoušci očekávali její večerní vystoupení, fotografy zaujal její masivní diamantový prsten ve tvaru hrušky: je snad zasnoubená?

Britská zpěvačka chodí od začátku roku 2021 se sportovním agentem Richem Paulem. V červenci téhož roku byli spatřeni ve společnosti a poté svůj vztah potvrdili na Instagramu. Mohla však Adele své zasnoubení skutečně oznámit na červeném koberci předávání cen BRIT Awards v roce 2022? Zpěvačka spojila hluboké černé šaty s obrovským, těžko přehlédnutelným diamantovým prstenem ve tvaru hrušky (nebo slzy) na prsteníčku. Z předchozího manželství má Adele devítiletého syna Angela.

Adele si v úterý večer v londýnské O2 Areně poprvé v historii odnesla cenu pro nejlepšího umělce. Udílení cen BRIT Awards totiž zrušilo mužské a ženské kategorie, píše server Daily Mail. Během její děkovné řeči Adele řekla, že i když se pravidla cen změnila, je ráda, že je ženskou umělkyní. První cenu dostala už v roce 2008.

Třiatřicetiletá zpěvačka hitu Easy On Me porazila svého horkého soupeře Eda Sheerana poté, co oba loni ve stejnou dobu vydali dlouho očekávaná alba.

Zdroj: The Daily Mail, Popsugar.co.uk