Zpátky do roku 2005: Lucie Šlégr vyhrála Miss, Hanychová ji za to nenáviděla

Psal se rok 1989, když se v Česku poprvé uskutečnila soutěž krásy Česká Miss. Jejím zakladatelem byl Miloš Zapletal a první ročník vyhrála Ivana Christová. Ve středu 10. dubna proběhl večírek ke 35. výročí České Miss a z krásek, které na setkání dorazily, přecházel zrak.

Byla mezi nimi například Monika Žídková, Taťána Kuchařová, Renáta Gorecká, Jitka Kocurová, Agáta Hanychová, Daniela Bouší (Frantzová) nebo Lucie Šlégr (Králová), píše web Aplausin. A právě poslední tři jmenované ženy se ještě před večírkem sešly v proslulém baru Kozička, kam vítězky České Miss rády chodily a hledaly si partnery mezi sportovci. Agáta s holkami vysílala živě na Instagramu a během jejich rozhovoru vzpomínaly, jak to bylo v roce 2005, kdy se soutěže všechny tři zúčastnily.

Lucie se prý přihlásila, protože chtěla, dokonce si ještě pamatovala typické mávání rukou. Daniela se přihlásila proto, že ve 23 letech měla poslední rok se do soutěže dostat a nakonec se umístila na 4. místě. No a Agáta se přihlásila, protože chtěla vyhrát auto. Ve vysílání se přiznala, že když vyhrála Lucie a ona skončila na třetím místě, Lucii nenáviděla. Ta zavzpomínala na soustředění, kdy k ní Agáta přišla na bar a řekla: „Stejně ti jednou rozbiju držku!“ Dodala, že Agáta byla hodně konfliktní, zatímco Lucie a Daniela byly kamarádky.

Dnes se ale i Agáta s Lucií přátelí, jinak by ji nepozvala do svého vysílání. I přesto ale nechtěla, aby Lucie měla víc pozornosti než ona. Sledující vysílání obdivovali, jak je Lucie stále krásná, ale to Agáta s hraným odporem nechtěla číst. Třešničkou na dortu bylo, když Lucie z paměti vytáhla počty hlasů, které první tři umístěné získaly. Stačí jen říct, že rozdíl mezi Lucií a Agátou byl asi 98 tisíc hlasů.

Zdroje: Aplausin, Instagram