Zoufalá Vanda Hybnerová přemýšlí o konci kariéry: Má v plánu změnit profesi, čas vypršel!

Zatímco hvězda jejího exmanžela Saši Rašilova začala teprve nyní pořádně zářit, ta Vandina pomalu zhasíná. O herečce Vandě Hybnerové pomalu není ani slyšet, ve společnosti se moc neukazuje, hlavní roli má pouze v jednom seriále, a to je tak vše. Proto se začalo spekulovat o tom, zda Vanda náhodou svou hereckou kariéru nepověsila na hřebík.

Herec Saša Rašilov přesvědčil nejen diváky, ale především kritiky, že na to stále ještě má a umí se postarat o to, aby byl zase až na samotném na vrcholu. Mladší kolegy nechal za sebou a užívá si opět nabytou slávu, která vyvrcholila získáním prestižní Ceny Thálie.

Jenže jeho bývalá manželka na tom tak dobře není. Hraje sice ošetřovatelku v ZOO, oblíbeném seriálu televize Prima, ale to je tak všechno. V žádném jiném filmu nebo divadle ji nevidíme. Do společnosti takřka nechodí a nedává o sobě vůbec znát. Vypadá ztrápeně, ustaraně, jako by ji už herectví nebavilo. Možná se zhlédla v nové životní roli, a to je role babičky. Sama už mluvila o konci v showbyznysu.

Jak řekla pro magazín Naše hvězdy, už si raději nechce ani pamatovat, co se doopravdy stalo. Raději dává prostor své fantazii a s přibývajícími roky si minulost upravuje tak, aby se jí více líbila. Špatné vzpomínky vytěsňuje, aby se jí lépe žilo.

Za těch pětatřicet let, co tuto profesi dělám, jsem takto dlouhou pauzu neměla, tedy kromě běžných prázdnin, během kterých člověk stejně má nějaké natáčení nebo hraje někde venku. Mělo to několik fází, nejdříve jsem propadla panice, pak jsem si to začala dlouhodobě užívat, a dokonce jsem přemýšlela, že profesi změním. Logicky tím, že není obživa, člověk přemýšlí, čím se bude živit. To mám částečně vymyšlené, pokud teď nebude možnost divadla, která jsou mojí hlavní řemeslnou náplní, otevřít, půjdu dělat nějaké jiné občanské povolání. Rozhodla jsem se, že se nezhroutím,“ popsala svou aktuální situaci pro portál Expres Hybnerová s tím, že ví, čím by se ráda živila, ale zatím to prozrazovat nechce.

Zdroje: Expres, Naše hvězdy