Zostřeno na Brada a Angelinu: Přinášíme pikantnosti jejich vztahu!

Nejslavnějším párem na světě je totiž herecká dvojice Brad Pitt a Angelina Jolie, kteří mezi sebou nyní mají tolik sporů, že spolu nedokážou ani promluvit. Co stálo za jejich rozvodem a jaký byl jejich vztah?

Zahraniční média je představují jako nejzářnější pár naší doby, který nikdo nezažil od dob Elizabeth Taylor a Richarda Burtona. Z počátku to vypadalo, že žijí americký sen a jsou šťastnou rodinou, ovšem nakonec pohádka skončila a napovrch vyplouvají nesnáze, které pár ukrýval.

Spojilo je natáčení vydařené akční komedie Pán a Paní Smithovi, který byl uveden v roce 2005. Podle CSFD se uvažovalo o tom, že by Brad tvořil pár s Nicole Kidman, ale nakonec z toho sešlo a roli získala právě sexy Angelina Jolie. Mezi herci to při natáčení jiskřilo, jenže Brad Pitt však byl v té době ženatý s Jennifer Aniston, informoval magazín People. Není divu, že rozvod po pěti letech manželství nesla špatně nejen Jennifer, ale také její fanoušci. Jelikož působila v kultovním seriálu Přátelé, většina jich stála na její straně. Angelina zas ukončila manželství s hercem, scenáristou a hudebníkem Billy Bobem Thorntonem.

Během svého vztahu adoptovali Angelina s Bradem také několik dětí. V roce 2006 se jim narodila společná dcera Nouvel Jolie-Pitt a vypadalo to, že jsou velká šťastná rodinka, která společně žije i cestuje po světě.

Neodradily je ani zdravotní komplikace, se kterými se Angelina musela potýkat. Bylo jí řečeno, že má velmi vysokou genetickou predispozici k rakovině prsů a vaječníku, a proto se rozhodla pro zákrok. Preventivně si prsa nechala odstranit. Oporou jí byl právě její partner Brad Pitt a právě během řešení těchto zdravotních problémů mezi nimi vzniklo skutečně hluboké pouto. Není divu, že tedy po devíti letech se nakonec 23. srpna 2014 vzali ve Francii v intimním obřadu.

Bohužel dva roky po svatbě se všechno změnilo. Jejich vztah končil a na řadě byl rozvod kvůli nesmiřitelným rozdílům, které americké celebrity uvádí až příliš často. Web The Cut, stejně jako další média, se domníval, že za ukončením vztahu byl spor Pitta a jeho nejstaršího syna Maddoxe. Vše se prý údajně odehrálo v soukromém letadle a herec měl na Maddoxe v opilosti vztáhnout ruku. Od těch dob se pár soudí nejen o děti, a ačkoliv to vypadalo, že snad právě kvůli nim se dohodnou, nakonec z toho vždy sešlo a bylo to pak ještě mnohem horší…

Nejednoho fanouška zasáhlo, když se pár Brangelina začal rozpadat, jelikož byli pro všechny symbolem úspěchu a dokonalosti. Jestli vás tohle zaujalo, tak na Voyo bude k dispozici dokument právě o tomto páru, který všechny ohromil.

Zdroj: People, The Cut, CSFD