Zorka Hejdová zažila své soukromé peklo. Měla tak silné bolesti, až brečela a nesvedla se postarat ani o desetiměsíčního syna

Poslední dny jsou pro Zorku Hejdovou, influencerku a moderátorku, obzvláště těžké. Nechtěla sdílet své drobné trable, ale přiznala, že v pátek prožila své soukromé peklo.

Na svém Instagramu se nechala slyšet, že nechtěla ostatní zatěžovat svými drobnými trablemi, především když na ni samotnou každodenně vyskakují příběhy ostatních. Ač Zorka sama většinou oslovila fanoušky, když měla menší či větší problémy, nyní přiznala, že v pátek prožila své malé soukromé peklo.

Stalo se, že si nočním vstáváním ke svému desetiměsíčnímu synkovi Nikolasovi zablokovala záda. Nestalo se to poprvé, ale tentokrát to prý bylo jiné. Věděla, že je zle hned, jakmile se pokusila stát. Nechala partnera odjet do práce, ale po pár minutách mu celá uplakaná volala, že se musí vrátit, protože měla takové bolesti, že se nedokázala postarat o svého synka. Byla z toho samozřejmě nešťastná. Nikdo se necítí méně neschopný, než maminka, kterou potřebuje její miminko, a ona se o něj nemůže postarat. Nemohla se k němu ani sklonit, aby ho pochovala, ani ho zvednout.

Když se snažila udělat jakýkoliv pohyb, vytryskly jí slzy z očí. Nikdy podobnou bolest nezažila a bolelo ji snad i samotné dýchání. Přiznala si, že tohle sama nezvládne a bylo pro ni obtížné sedět i v autě. Celou cestu cítila naprosto všechno, co s autem zahýbalo a prý jen prodýchávala bolest se zavřenýma očima.

Nejhorší pro ni, jako pro každou maminku, byla samozřejmě ta bezmoc, kdy se po ní její chlapeček sápal a ona ho nemohla ani obejmout.

Musela k lékaři, kam jí přivezl manžel Miroslav Hejda (39). Dokonce chtěla poprvé v životě prosit, aby ji vzali přednostně. Naordinovali jí injekce a doporučení, že pokud se to nezlepší, bude potřeba navštívit neurologii, kde jí budou podány kapačky. Jenže ono to lepší opravdu nebylo a proto Zorka musela strávit ještě několik hodin na centrálním příjmu neurologické ambulance, kde jí byly podány kapačky.

Zorka Hejdová je známá moderátorka, která moderovala kupříkladu Love Island. Kariéru podle Wikipedie začala vytvářet od osmnácti let, kdy začala pracovat jako hosteska v rozhlasové stanici Kiss Proton. A tam se také seznámila se svým partnerem Miroslavem Hejdou, který na stanici moderoval. Poté se jí podařilo dostat do televize a získat místo jako moderátorka pořadu Snídaně s Novou, kde jí kolegu dělal Tomáš Krejčík. Od roku 2014 nahradil Krejčíka Zorčin manžel Miroslav Hejda a od těch dob se její kariéra rozjela tak slibně, že je Zorka velmi známou osobností českého showbusinessu.

Není tedy divu, že o ní fanoušci na Instagramu měli starosti a soucítí s ní. Zažila si opravdu nesnadné chvíle, ale teď už je zas se svým synkem a bez problému se o něj může postarat.

Zdroj: Instagram, Wikipedie