Zorka Hejdová promluvila o zákulisí Love Islandu: Účastníci si po sobě neumyjí ani nádobí

Každého vždy zajímá, jak to vypadá „pod pokličkou“ jeho oblíbené reality show. Moderátorka Zorka Hejdová (32) toto umožnila fanouškům Love Islandu, který i ona sama moderuje. Jak to vypadá v zákulisí, o tom napsal Expres.

Druhá série reality show Love Island je tady! A co co v této show jde? Mladí a atraktivní lidé si mají najít lásku svého života. Děj se odehrává v krásné a exotické vile, kde mají se mají seznámit se svým protějškem. Ten, kdo se s nikým neseznámí, tak skončí. Avšak nic není tak jednoduché, jak zní. Po celou dobu pobytu budou páry vystavování různým zkouškám. Soutěžící tak mohou přijít jak o výhru, tak i o partnera. Vyhrává ten pár, který vydrží až do finále, jak píše web TV Guru.

Moderátorka Zorka Hejdová před pár dny na sociální síti Instagram prozradila něco málo ze zákulisí oblíbené reality show. Jestli jste si mysleli, že to soutěžící nemají snadný kvůli neustálým hrám, intrikám a strachu o partnera, opak opak je pravdou. Mají se jako v bavlnce.

Uklízet, vařit a ani oblékat se nemusí

Zdá se, že taková reality show je asi spíš dovolená ve znamení odpočinku. Soutěžící totiž po sobě nemusí ani uklízet! Prý jim tam každý den chodí uklízečky a jejich špínu uklízí za ně. Dokonce za ně myjí i nádobí!

To stejné se týče i jídla. Jediné, co si musí připravit, je snídaně. Avšak zbytek dne za ně obstará catering. I když při pohledu na nějaké soutěžící je to možná dobře… Například (teď už vyhozená) účastnice Sára svému partnerovi nachystala suchý toust s avokádem. Mňam!

A aby toho nebylo málo, tak ani oblékat se nemusí. Modely, které vidíte na obrazovkách, jsou sice trendy, ale nejsou to výplody vkusu účastníků. Se vším jim pomáhají stylisté. Dívky dokonce mají zajištěnou péči o vlasy a nehty, a to kdykoliv si „písknou“.

Zdroj: Expres, TV Guru