Známý herec z Harryho Pottera bude v českém seriálu

Srbsko-chorvatský herec Predrag Bjelac, známý především ze čtvrtého dílu ságy o Harrym Potterovi, žije už více než 30 let v České republice. Po seriálu Slunečná se Bjelac objeví v novém kriminálním seriálu Duch společně se Štěpánem Benonim, píše magazín Lifee.

Rok 2022 by se dal označit za rok nových českých seriálů, především těch kriminálních. Česká televize se neskutečně blýskla minisérií Devadesátky, která slaví obrovský úspěch. To ale není všechno, ČT spustila také seriál Stíny v mlze, který vznikal v Ostravě.

Prima nechce za ČT zaostávat, a tak do boje posílá nový kriminální seriál Duch, který bude protkaný prvky nadpřirozena. Na zatím první odvysílaný díl se podívalo přes 1 milion diváků, ohlasy jsou ale spíše negativní. „Hodně pomalej rozjezd s fajn nápadem, ale tragickým zpracováním. Něco, co by se dalo říct v deseti minutách, je roztáhnutý na dvoublokový reklamy. Doufám, že se to ještě trochu rozjede, protože nápad a koncept je fakt zajímavej,“ objevilo se na portále ČSFD od jednoho diváka.

Někteří seriál Duch přirovnávají k britskému seriálu Randall a Hopkirk, ve které se objevilo to samé. Jeden z dvojice policistů byl duch. Téměř všichni se ale shodnou na jednom pozitivu. A tím je Predrag Bjelac a jeho výkon. Alespoň něco pozitivního na průměrném až lehce podprůměrném seriálu.

Zdroj: lifee.cz, zeny.iprima.cz, CSFD.cz