Známý herec Jack Nicholson je synem své sestry. Reportér odhalil informace, které ani sám herec nevěděl

Jack Nicholson je populární herec, režisér i producent a scenárista. Podle Wikipedie se narodil 22. dubna 1937, ale až reportér časopisu Time odhalil tajemství, které ani sám herec netušil.

Reportér totiž odhalil, že zatímco Jacka vychovávala Ethel May, nebyla jeho matkou, ale naopak jeho babičkou. Jack Nicholson se totiž narodil své sestře, která ve velmi brzkém věku v roce 1936 otěhotněla se svým přítelem Donem. Jenže ten byl podle magazínu Instyle ženatý a June tak byla jen jeho milenkou.

Jakmile otěhotněla, přestal se k ní hlásit. Aby rodiče zabránili pohoršení, které by v té době určitě nastalo, rozhodli se, že Jacka vychovají jako svého. Vyrůstal tak se svou matkou, jako kdyby to byla jeho sestra.

Jack Nicholson o této skutečnosti vůbec nevěděl. Jeho sestra, vlastně matka, June se odstěhovala do Miami v době, když mu byly čtyři roky. V 17 letech však Jack zamířil za ní, aby rozjel svou hvězdnou kariéru, což se mu skutečně povedlo.

Vyšetřování redaktora proběhlo v roce 1974 a až v té době bylo Nicholsonovi odhaleno, kdo je ve skutečnosti jeho matka. Bohužel to zjistil až poté, co jeho babička, která ho vychovávala jako matka, zemřela. A stejně tak i jeho sestra už byla mrtvá.

Farout magazine napsal, že byl herec ohromený tím, jak dokázala jeho rodina takové tajemství udržet. Sám přiznal, že to zjištění pro něj bylo dramatickou událostí, ale netraumatizovalo ho to. Když zjistil, kdo je skutečně jeho matka, byl na tom psychicky dobře a spíše mu to dost objasnilo. Přiznal se, že k nim pocítil ještě větší vděčnost za to, co pro něj udělali.

Nicholson si nebyl jistý ani svým biologickým otcem, i když výzkum naznačoval, že by to snad mohl být tehdejší manažer June. Není divu, že objevení pravdy ho natolik ovlivnilo, že se rozhodl veřejně prohlásit, že je proti potratům, jelikož sám byl nemanželským dítětem.

Zdroj: Farout Magazine, InStyle, Wikipedie