Zkušenosti Ester Geislerové: Měla jsem skutečný pocit, že mi jde o život!

Už třetího dubna odstartovala na ČT1 očekávaná osmidílná série Ultimátum. Ta ukazuje dění okolo únosu slovenského ministra vnitra během zasedání zemí Visegrádské čtyřky. Seriál je navíc natočen tak, aby dával pocit, že je na události nahlíženo téměř v reálném čase.

V seriálu se v hlavní roli objeví herec Ján Koleník, který si zahraje policejního vyjednavače, jehož těhotná přítelkyně ztvárněná herečkou Ester Geislerovou je v ohrožení.

Herec Koleník se vyjádřil v tom smyslu, že natáčení bylo velmi intenzivní. Několik týdnů totiž strávili v nemocnici, kde byla opravdová nemocniční atmosféra. Údajně tam bylo velmi stísněné prostředí, teplo, zápach, dokonce i dobové dekorace. Dodal také, že po čase již cítil „ponorku“, když se na stejném místě stýkal se stejnými herci.

Podobně intenzivní pocity popisovala také jeho seriálová žena Ester Geislerová. „Taky se mi skvěle pracovalo se štábem, mám pocit, že si pan režisér vybral všechny lidi, aby si s nimi rozuměl a všichni na sebe navzájem slyšeli. Jsou to profesionálové, přitom ale příjemné lidé. Sama jsem před svou scénou sledovala své herecké kolegy a měla jsem pocit, že jsem uprostřed něčeho velmi napínavého, kdy jde o život. Přišlo mi úžasné, že i když jsem herečka, věřila jsem tomu,“ svěřil se pro Šíp.

Zatímco herci popisují seriál s nadšením, u fanoušků se to už s tak pozitivními ohlasy příliš nesetkalo. První epizoda měla sice velký úspěch, druhou si už však tolik lidí nepustilo. Údajně došlo k propadu o asi 350 tisíc sledujících, uvedl deník Blesk.

Zdroj: Šíp, Blesk