Žilková chtěla jet na dovolenou, ale teď nikam nemůže. Musí být při ruce Agátě. Ta asi porodí dříve

Agáta Hanychová (37) by měla tento měsíc porodit dceru Rozárku, ale jak oznámila na Instagramu, pravděpodobně to nebude 28. dubna, jak se počítalo s termínem porodu, ale po poslední kontrole to vypadá, že porodí dříve.

Rozhodnutí Agátiny maminky Veroniky Žilkové (61), která chtěla o velikonočních svátcích odjet někam na dovolenou, se na poslední chvíli změnilo. S Agátou jsou tak srostlé, že by dcera v její nepřítomnosti sotva dýchala.

Přestože Agáta Hanychová původně připouštěla, že bude mít v životě jen jedno, maximálně dvě děti, osud tomu chtěl jinak. Může za to láska k mediálnímu magnátovi Jaromíru Soukupovi (54). Před časem, během svého třetího těhotenství, Agáta dokonce nahlas uvažovala o dalším potomkovi. „Vždycky jsem říkala, že chci jedno dítě. Teď čekám třetí a myslím si, že s tím ještě nekončím. Doufám, že nedopadnu jako moje maminka,“ smála se této představě. To je možná ještě ve hvězdách, ale zatím se Agátina maminka nemůže dočkat druhé vnučky. Sama porodila pět dětí, i když jedno už bohužel nežije.

Loňský rok byl pro Agátu i její matku velmi hektický. Obě se rozešly se svými partnery, i když u Agáty to bylo jen po několika měsících vztahu s atraktivním lékařem. Hůře to nesla Veronika Žilková, když jí manžel Martin Stropnický loni v březnu nečekaně e-mailem oznámil rozchod po 18 letech, jak psal Blesk. Nakonec ale i ona našla lásku v osobě rockera Josefa Holomáče (63). Právě s ním si prý naplánovala dovolenou během velikonočních svátků. Po zprávě o blížícím se narození dcery ji však zrušila. „Chtěla jsem jet někam na dovolenou, ale protože Agáta je v 9. měsíci a může se stát cokoliv, aby se mi nestalo to, co naší feně Kofince, že porodila, když jsem byla na dovolené, tak si netroufám odjet,“ svěřila se Žilková na Instagramu.

Nebojí se však, že by porod dcery mohl být bez ní problematický. „Má skvělého lékaře a partnera, ale můj vztah s Agátou je známý a myslím, že by jí bylo moc líto, kdybych tam nebyla jako psychická podpora. K porodu nepůjdu, to ať udělá pan Soukup, ale musím být nablízku, protože bude potřeba se starat o miminka a další věci. Jsem zvědavá, co přinese duben. Doufám, že mi přinese zdravou Růženu Soukupovou,“ řekla maminka Agáty pro Super.cz. Jak bude Agáta rodit, pokud nenastanou komplikace, je jasné. „Chtěla bych rodit přirozeně. Obě moje děti se také narodily přirozeně, tak doufám, že se mi to podaří i tentokrát,“ tvrdila maminka dcery Mii (5) a syna Kryšpína (11). Hlavně ať všechno dobře dopadne!

Veronika se rozhodla zůstat po boku své těhotné dcery Agáty, která za pár dní porodí své třetí dítě.

Zdroj: Instagram, Super.cz, Blesk