Ze slavného Kevina je dnes otec: Herec ze Sám doma našel konečně štěstí až u této ženy, tohle jsou jejich roztomilí synečci

Vánoce bez filmu Sám doma by nebyly Vánoce. Herec Macaulay Culkin, který ztvárnil Kevina je dnes šťastný a tak mu to sluší po boku své ženy v roli otce.

Začátkem prosince navštívil dnes již třiačtyřicetiletý herec Macaulay Culkin svou hvězdu slávy na Hollywoodském chodníku slávy v Los Angeles. Setkal se tam i se svou „filmovou mámou“, kterou ztvárnila dnes již devětašedesátiletá herečka Catherine O’Hara. V období před Vánocemi, které se nám pojí s tímto kultovním rodinným filmem, pochopitelně vzbudil pozornost a zájem fotografů.

Dětská hvězda ze Sám doma
Herec už jako malý zažil slávu, o jaké se mnohým ani nesní. Právě role Kevina ve filmu Sám doma z roku 1990 ho dostala na výsluní a jeho skvělé herecké výkony dodnes patří u mnoha lidí po celém světě mezi nejoblíbenější. Vánoce bez Kevina jako kdyby ani nebyly. Dnes je z něj také už otec a v této roli mu to sluší.

Kevin po boku krásnej manželky a roztomilého syna
Macaulay Culkin našel štěstí a lásku po boku Brendy Song, která se rovněž pohybuje ve sféře filmové branže. Spolu vychovávají už dva syny, Dakotu a Carsona, který se narodil právě v období Vánoc minulého roku.