Se seriálem začal už před 18 lety. Petr Rychlý hovořil o Ordinaci v růžové zahradě. Diváci mu vyčetli, že se fláká

Herec a moderátor Petr Rychlý je jednou z tváří Ordinace v růžové zahradě, kde představuje primáře Čestmíra Mázla a diváci ho zbožňují. Rozhodl se promluvit o nové sezóně seriálu ve Snídani s Novou.

Ačkoliv se Petr Rychlý v pořadu svěřil, že šel spát až v jednu ráno, vypadal velmi čile a na moderátory i diváky se vřele usmíval. Dobrou náladu přenášel i na ranní sledující, kteří se tak dozvěděli, že bude nejen pokračování Ordinace, ale rovněž seriálu Co jste hasiči. Přiznal, že nejdůležitější bude samozřejmě divácký zájem a sledovanost.

Herec se svěřil, že mu diváci psali, proč televize nevysílá Ordinaci v růžové zahradě přes prázdniny. Dokonce prý měli diváci za to, že se herec fláká a je jeho vina, že seriál nebude přes prázdniny k dispozici. Petr Rychlý to však bere s humorem, a dodává, že opravdu nemůže za to, jak se co kde bude vysílat. Rovněž fanoušky i utěšil, protože se bude vysílat i přes prázdniny a to právě na televizi Voyo.

To, že se Čestmír neměl vracet z Mexika, se už stalo poměrně všeobecným názorem, který nikoho nepřekvapí. Diváci mají na novou sezónu své vlastní názory a už nyní si mnozí myslí, že to bude slátanina a stejně jako Ulice by měl být pořad ukončen. Alespoň tak se dozvídáme z ne zrovna kladných názorů na Facebooku.

Uvidíme, zda osmnáctá sezóna bude stát za to anebo ne. Petr Rychlý už natáčí osmnáct let, protože začal natáčet chvíli poté, co se narodil jeho již osmnáctiletý syn.

Zdroj: Facebook, televize Nova – Snídaně s Novou