Zdrcující zpráva pro hvězdu kultovního seriálu Krok za krokem: Rakovina se seriálové Carol vrátila!

Herečka Suzanne Somers, seriálová Carol Foster (76) se po dlouhé době ozvala fanouškům. Sdělila jim však zdrcující zprávu. Hvězda populárního seriálu Krok za krokem se nedávno od lékařů dozvěděla, že se jí vrátila rakovina prsu.

Herečka bojuje s rakovinou prsu od roku 2000. „Pokaždé, když se ta malá věc objeví, pokračuji v dalším boji. Snažím se nenechat se touhle zákeřnou nemocí rozhodit. Rakovina prsu se mi vrací. Jako každý pacient s rakovinou, když dostanete strach, že se vrátila, začne vás bolet žaludek. Pak si obléknu bojovou výstroj a vyrazím do boje. Tohle je pro mě známé bojiště a já jsem velmi tvrdá bojovnice,“ svěřila se Suzanne, jak píše magazín ETOnline.

Herečka také poděkovala svému manželovi Alanu Hamelovi a synovi Bruceovi za to, že ji v boji s rakovinou podporují.

„Moje rakovina je nemoc, která zasáhla celou mou rodinu, a od té doby, co mě postihla v mých dvaceti letech, jsme se s Alanem ještě více sblížili a každý okamžik každého dne je pro nás vzácný. Za více než 24 let jsme se od sebe neodloučili ani na den. To je velká výhoda mé rakoviny. Můj syn označuje náš vztah za funkčně spoluzávislý. A moje neuvěřitelná rodina mě neuvěřitelně podporovala na každém kroku,“ dodala herečka.

Zdroj: ETOnline