Zdeněk Pohlreich se svěřil, jak ho zasáhlo, když se dozvěděl, že jeho žena trpí rakovinou. V boji ji podporoval, ale vše podle něj zvládla sama

Zdeněk Pohlreich se v pořadu Povídej rozmluvil o svém divokém mládí, popsal svůj kariérní vzestup a svěřil se, jak se svou druhou partnerkou prožíval její boj s rakovinou.

Asi netušíte, že se Zdeněk Pohlreich po základní škole rozhodl studovat na strojní průmyslovce vlastně ze zoufalství, jelikož ji studoval i jeho bratr. Neměl však předpoklady, a tak jej nevzali.

V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS se také rozmluvil o tom, že ve svém mládí hojně navštěvoval hospody. Teď už ale nechodí na deset piv. Ta doba je prý dávno za ním a jak začal podnikat, na podobné akce mu nezbýval čas. Raději proto navštěvuje spíše vlastní podniky.

Podle Wikipedie se první Pohlreichova žena jmenovala Naděžda a společně emigrovali do Holandska. V roce 2011 se oženil podruhé, vzal si za manželku Zdeňku. Také má syna Jana, o kterém se na veřejnosti příliš neví.

Jeho nynější žena Zdena začala bojovat s rakovinou v době, kdy už byl Pohlreich známým a populárním kuchařem, informoval magazín Prima Ženy. Sám Zdeněk se nechal slyšet, že to naštěstí dopadlo dobře, přiznal však, že jeho role byla zcela zanedbatelná. Jeho žena si vše vybojovala sama, prohlásil v pořadu Povídej, kde také dodal, že on byl spíše ten, kdo se snažil udržovat každodenní rytmus jejich společné domácnosti. Sám si ani neumí představit, čím vším si jeho manželka musela projít.

O její nemoci se dozvěděl ve chvíli, kdy jel na zakázku. Měl akci pro děti a přiznal, že nebyl nejlepší společností. Dokonce se ho ptali, co se děje, protože to na něm bylo vidět, ale nechtěl se svěřovat.

Jeho manželka Zdena boj naštěstí vyhrála a doufejme, že těch vítězství v boji s touto zákeřnou nemocí bude mezi lidmi co nejvíce.

Zdroj: Prima Ženy, Wikipedie, Povídej