Zdeněk Pohlreich má naplánované autogramiády své nové kuchařky: ”Budu se na vás těšit,” vzkazuje

Zdeněk Pohlreich (65) je známý šéfkuchař, gastronom, podnikatel, lektor, herec, autor kuchařek i moderátor kuchařských pořadů. Dokonce se objevil i jako zástup za Radka Kašpárka v relaci MasterChef. Nyní propaguje svou nejnovější kuchařku Super jednoduše bez masa.

Na svém Instagramu na rozdíl od jiných kuchařů nepředvádí své recepty, neláká lidi na pokrmy, ale představuje sebe a svůj život. Takže se můžete třeba dozvědět, jak vypadá jeho neděle nebo jak byl na dovolené na kolech.

Momentálně pro něj zřejmě nejpodstatnější je propagace nejnovější kuchařské knihy s názvem Super jednoduše bez masa. Není to žádný debut, naopak má tento šéfkuchař překvapivě na svém kontě dvaadvacet publikací o vaření! Vydává už od roku 2011 a lidé jeho kuchařky velmi dobře přijímají.

Super jednoduše bez masa je vlastně druhá kniha s tímto názvem. Ta první se jmenovala pouze Super jednoduše a nyní se vrhl na vaření bez masa. Kupodivu kuchařku vydal u vlastního nakladatelství, takže i navíc k tomu všemu, co dělá, je ještě nakladatel.

Vy si Pohlreichovu knihu můžete nejen koupit, ale dokonce si ji nechat i podepsat. Společně s knihkupci Luxor a Knihy Dobrovský připravil termíny autogramiád, kde se můžete s populárním kuchařem setkat.

Zdroj: Instagram, redakce