Zdeněk Godla bude muset v exekuci vyplatit přes milion a půl. Jen ať se tomu postaví a začne čelit realitě, nabádají ho fanoušci

Český herec romského původu, Zdeněk Godla, je poměrně známý především díky seriálu Most nebo nejnovějšímu snímku Bastardi: Reparát. Nyní však nezažívá nejlepší časy, naopak musí začít čelit realitě, a především svým dluhům.

Podle magazínu eXtra herec musí vyplatit v exekuci přes milion a půl korun. Ačkoliv byl v insolvenci, neplatil. Skončil před soudem, který insolvenci zrušil a Godla tak musí čelit devatenácti exekucím, které na něj kvůli jeho nesprávnému hospodaření s penězi čekají. Informace jsou k dispozici v insolvenčním rejstříku. Extra tvrdí, že Godla s manželkou ignorovali výzvy soudu o zaplacení dluhu na oddlužení a tím pádem dohnaly vše mnohem dál a budou platit o mnoho víc, než by v insolvenci museli.

Vypadá to, že ačkoliv je herec diváky oblíbený pro svůj herecký um, tentokrát se ho na sociálních sítích nezastávají, ale naopak mají za to, že je na čase čelit skutečnosti.

Ať se naučí žít a hlavně myslet, každý není bohatý a musí žít z toho, co má.

Holt se tomu bude muset postavit a vyřešit. Vše má řešení a chybovat je lidské. Důsledek své chyby bude muset řešit. Jinak jeho humor a přirozenost mu jistě pomůže vše vyřešit.

Role se dá naučit, když má pár vět, ale s finanční gramotností už je to horší.

Zdeněk Godla se dle stal hercem vlastně náhodou. Pracoval totiž primárně jako pracovník veřejně prospěšných prací v Chomutově, kde probíhal casting k snímku Cesta ven. Godla toho využil a usmálo se na něj štěstí. Roli získal a zaujal režiséra Petra Václava natolik, že ho obsadil i do dalších hereckých rolí. Mezi jeho nejznámější patří právě seriál Most, kde hrál výraznou roli Františka, který patří do party. Zahrál si po boku s Martinem Hoffmanem, Michalem Isteníkem či Vladimírem Škultétym.

Zdroj: Facebook, Extra, Insolvenční rejstřík, Wikipedie