Zažila svých pět minut slávy. Německá herečka prsa ukazuje ráda!

Rozhodně umí zaujmout! Začátkem týdne se konalo udělování cen Emmy Awards, kterého se zúčastnila zatím nepříliš známá herečka německého původu – Jeanne Goursaud (27). To se ale zřejmě brzy změní. Sexy blondýnka si totiž zajistila pozornost médií a začíná se pomaličku prosazovat už i v Hollywoodu.

Odvaha jí rozhodně nechybí! Řeč je herečce Jeanne Goursaud, která se pochází z Německa, avšak už se jí pomaloučku daří prosadit se i za hranicemi rodné země. Příležitost dostala například od Netflixu a účinkuje například v počinu Barbaři. Společnost Paramount+ ji obsadila do připravované novinky The Chemistry of Death.

Talentovaná blondýnka se může pochlubit nejen pěknou tvářičkou, ale také sexepílem a dokonale tvarovanou postavičkou. Což z ní odhalila i před pár dny, když zavítala na předávání cen Emmy Awards.

Zatímco většina žen volí pro takový typ akce různé róby a elegantní šaty, Jeanne vsadila na sexy kousek. Na vrchní části těla měla jen úsporný černý top připomínající podprsenku, ze kterého jí vyčuhovaly obliny prsou. Doplnila ho černou sukní po zem zdobenou štrasem. Odhalená to umí!