Zasnoubená Alena Šeredová si zvykla na přepych: Rozhodla se tak i pro luxusní proměnu svého pražského bytu

Pohledná kráska Alena Šeredová sice žije mnoho let v Itálii, na svůj byt v Praze však očividně nezanevřela. Byt sice pořídila před dvaceti lety, ale to nic nemění na tom, že to je stále její další domov. Proto se nyní rozhodla ho trochu vylepšit.

Alena Šeredová se před nedávnou dobou zasnoubila s pohledným přítelem Alesandrem Nassim, se kterým žije v jeho luxusní vile v Itálii. Modelka je známá především tím, že si opravdu bedlivě střeží své soukromí.

I tak jsou ale momenty, kdy se ráda s fanoušky na sociální síti Instagram podělí o nějaké novinky či zásadní události z jejího života. Rodinka žije v residenci v Turíně, kde je dominantou rozlehlá kuchyň v bílé barvě. 

„Během karantény strávila celá moje rodina opravdu hodně času v kuchyni, v srdci našeho domu,“ prozradila krásná brunetka, přičemž nešlo přehlédnout, že dřez a kohoutky má v kuchyni ze zlata. V domě žije kromě svého přítele i se svými syny a dcerou.

A proto se zřejmě rozhodla i pro úpravu svého pražského bytu. „Ve svém pražském bytě mám kuchyň, kterou jsem si pořídila, když mi bylo 20 let a kupovala jsem ji do úplně jiného bytu. Co si budeme povídat, není to ono a už to chtělo i změnu, tak na tom postupně zapracuji a kompletně to bude hezké,“ pochlubila se na sociální síti Šeredová. Je to opak jejího luxusního bydlení v Itálii. Kuchyně bude v tmavém odstínu v kombinaci s mramorem.

Zdroje: Instagram, Autorský text