Zaskočená Kristýna Leichtová popsala beznadějné chvíle v kavárně: Důchodkyně jí vyčetly, aby si uklidnila děti

Herečka Kristýna Leichtová (37) je hrdou matkou a své dcery Dorotku (4) a Rozárku (2) nadevše miluje. V pondělí ale zažila něco, co ji naprosto zaskočilo. Když se s dcerami vydala do kavárny, dostala vynadáno od opodál sedících důchodkyň, které hereččiny děti údajně vyrušovaly.

Leichtová se rozhodla celý příběh sdílet na svém instagramovém profilu. „Vyndávám telefon a křach! Rozárka spustí, že chce hru na mobilu a Dorotka, že se chce koukat, ta ji koukat nenechá, tak tamta začne ječet a ta druhá pro jistotu taky. Nevšimla jsem si, bohužel, že u vedlejšího stolu sedí čtveřice dam důchodového věku. Jedna z nich mi to přišla důrazně připomenout: ‚Přijde vám, že tohle je ideální prostředí pro děti? Vidíte tu někde dětský koutek? Můžete si ty děti uklidnit?'“ popsala herečka.

Zaskočená herečka se v tu chvíli nezmohla na pořádnou odpověď. “Prosím? Myslíte, že nemám právo na to, dát si kávu?” řekla Leichtová postarší paní, která jí ale ignorovala a v rozhovoru nepokračovala. V příspěvku herečka nezapomněla popsat ani pocity bezmoci a zoufalosti, které v dané chvíli zažívala.

V komentářích pod příspěvkem Leichtové se ihned strhla vášnivá debata o tom, zda by matky měly na veřejnosti uklidňovat své děti. Ke komentujícím se přidala i herečka a dvojnásobná maminka Eva Burešová (29), která svou kolegyni podpořila. „Ach bože! My byli jednou v kavárně a tam nám jedna dáma, která přišla až po nás a sedle si hned vedle nás, i když všude bylo plno místa, dávala velmi najevo, jak jí vadí, že se naše děti smějí. Smějí! Já z toho byla tak zaskočená. Jak někomu může vadit smích miminka?“ napsala Burešová.

Leichtová všem matkám vzkázala hodně síly a všechny ostatní poprosila o shovívavost a ohleduplnost k rodičům.

Zdroj: Instagram