Zase kyne jako knedlík! Herec Tomáš Magnusek jde s váhou opět nahoru. „Můj problém je žrádlo,“ svěřil se

Populární herec Tomáš Magnusek, který je většině známý díky sérii filmů Bastardi, se přiznal, že nemá vůli snížit své porce a jídlo má opravdu rád. Již roky bojuje s nadváhou a jeho váha šla po zhubnutí kvůli nemoci opět rapidně nahoru. Kyne zkrátka jako knedlík.

Já s tím budu mít celý život problémy. Já nefetuju, nepiju, nekouřím, nepiju ani kávu. Můj problém je žrádlo, já prostě nemám vůli v jídle a ani jsem teď neměl čas se tolik pohybovat,“ svěřil se v rozhovoru pro deník Extra, ve kterém je jasně vidět, že ho sice kila navíc trápí, ale zas tak těžkou hlavu si kvůli nim nedělá. Zhubl už kdysi a určitě se mu to podaří znovu. Jen tedy najít tu vůli přestat jíst při menších porcích, což jak sám přiznává mu dělá problém.

Podle YouTube kanálu Face To Face zhubl za necelý rok 80 kilogramů, mezitím natočil několik filmů a dvacet kilo však opět přibral. Je znát, že na sebe Magnusek jako herec a režisér nakládá opravdu hodně. Není divu, že nemá prostor pro zdravý pohyb a v rámci klidných dní se raději rád nají.

Tomáš Magnusek se živil původně jako učitel, a ve filmu Bastardi, díky kterému se jako herec stal výraznou ikonou, je znát, že musel být velmi dobrým učitelem. Už v té době však bojoval se silnou nadváhou a měl více kilo než nyní. I přesto se sebou herec není spokojený a rád by svou váhu snížil, nebo alespoň si ji momentálně udržel.

Prozatím posledním snímkem, který podle ČSFD Magnuskovi již vyšel, jsou Bastardi: Reparát. Ale momentálně připravuje a věnuje se natáčení filmů Taxikář, Lucie a Mikuláš z kouzelné čtvrtí a Ležáky, které jsou datovány až na rok 2025.

Zdroj: Extra, ČSFD, Face To Face