Za vším hledej Mareše: Tentokrát do naší největší arény zamíří Monika Bagárová

Zpěvačka Monika Bagárová je pro většinu známá především, jako ta holka ze Superstar, nebo ta, co chodila s tím zápasníkem Muradovem a má s ním dceru Ruminku. Její písničky znají jen její věrní fanoušci, mezi které nyní patří i moderátor Leoš Mareš. Ten se sám na svém Instagramu přiznal, že Moničinu tvorbu neznal ani nesledoval.

Teď je však všechno jinak a kromě toho, že Leoš se stal jejím fanouškem, už rok s ní připravuje její velkou show v O2 aréně. Celý projekt se jmenuje Vysněná O2 aréna a proběhne 12. září příští rok. „Je to její a také můj příběh, který nikdo nečekal a nikdo mu nedává naději. Já to ale cítím. Já tomu věřím. Já bych takovou show vidět chtěl,“ píše Leoš na svém Instagramu.

Že se něco chystá, prozradila na svém profilu i Monika. Jenže většina tipovala, že se bude jedna spíš o těhotenství s jejím přítelem Leo Lekajem. Teď už ale víme, že Monika si před druhým těhotenstvím touží splnit ještě jedno přání. „O své velké show v O2 Aréně jsem tajně snila. Já sama ve svém nitru. Nikdy by mě nenapadlo, že by se tento nejtajnější sen, mohl stát skutečností. A je to tady! Cítím radost, respekt a obrovskou pokoru k celému dění,“ napsala Monika svým fanouškům a dodala, že při té příležitosti oslaví své 30. narozeniny.

Prodej lístků byl spuštěn 20. listopadu a už teď začíná být znám seznam hostů. První byl vyzrazen slovenský rapper Ego a na to, kdo bude další, si musíme počkat. Leoš Mareš se jako producent akcí v O2 aréně pěkně rozjel. Kromě Michala Nesvadby mu všichni jeho vybraní interpreti zatím vyšli, někteří dokonce i dvakrát (Dara Rolins). Svoje místo na pódiu v naší největší hale najde také Marie Rottrová, která zde ještě letos 28. prosince oslaví svoje 82. narozeniny, nebo Helena Vondráčková, jejíž koncert v aréně se přesunul z loňského roku.

Zdroje: autorský text