Z Vlasty Horvátha (45) je prošedivělý pantáta. Třetí miminko už je na cestě

Vlasta Horváth se stal vítězem druhé řady pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar. Ta se na televizních obrazovkách objevila v roce 2005 a Vlasta se od svého triumfu stále věnuje hudbě. Na veřejnosti se ale příliš často neobjevuje, a tak jeho fanoušci možná už zapomněli, jak vlastně vypadá. Asi budou trochu překvapeni, píše časopis Blesk.

Čas je neúprosný a jeho nezastavitelný proud způsobil, že z kdysi tmavovlasého mladíka s kytarou je prošedivělý pán a otec dvou dcer. Další přírůstek do rodiny se očekává, aspoň podle informací z loňského října, které poskytl web Expres. Redakce totiž Vlastu a jeho ženu potkala na křtu kalendáře Aleše Cibulky a nemohla si nevšimnout, že pod strakatými šaty se Vlastově manželce klene těhotenské bříško.

Třetího potomka se prý už nemohou dočkat. Otázka je, kdy se to malé narodí. Podle únorové fotky na zpěvákově Instagramu to vypadá, že miminko ještě není na světě. Redakci Expresu neprozradil, jestli to bude holka nebo kluk, hlavně si přeje, aby to bylo zdravé. Po dvou dcerách by si ale kluka určitě zasloužil, nemyslíte?

Kromě blížícího se porodu se Vlasta připravuje také na svůj výroční koncert letos v říjnu v Divadle Na Fidlovačce. Podle informací časopisu Blesk zpěvák plánuje oslavit jak své 46. narozeniny, tak 18 let na hudební scéně a zároveň 18 let od vydání první desky Místo zázraků. Také už jsou známá první jména hostů, jako houslista Pavel Šporcl a jeho manželka Bára Kodetová.

Zdroje: Blesk, Expres, Instagram