Z průšvihářky nádhernou těhulkou. Lindsay Lohan těhotenské bříško prospívá

Herečka Lindsay Lohan se bohužel v minulosti nechvalně proslavila svým rebelstvím a častými protizákonnými průšvihy. V březnu tohoto roku se ale pochlubila šťastnou novinkou, že čeká miminko. A to jí neskutečně prospívá.

Krásná herečka zásobovala veřejnost jedním skandálem za druhým. Z roztomilé holčičky z filmu „Past na rodiče“ vyrostla a vypadalo to, že moc rozumu nepobrala. Mezi její prohřešky patří opilost za volantem, drogy, nebo krádež náhrdelníku, za kterou si odseděla 4 měsíce ve vězení.

Další z otřesných skandálů byla únos dítěte nebo sražení chodce pod vlivem, píše BBC. Herečka se také ale pokusila několikrát podstoupit odvykací kúru. Co jí však spasilo nejvíc je její přítel, kterého si vzala. S  kuvajtským finančníkem Baderem Shammasem je herečka skutečně šťastná a velmi zamilovaná. A početí děťátka jen celou její proměnu podpořilo.

Herečka se po letech vrací k herectví a také už pyšně vystavuje své těhotenské bříško. Fanoušci i celebrity jsou její proměnou nadšeni.

Zdá se, že z bývalé „zlobivé holky“ bude krásná a šťastná maminka. Svatba s jejím přítelem byla jen v úzkém kruhu rodiny. Doufejme, že bouřlivý život má snad tato nastávající maminka za sebou. Nadšení z jejího těhotenství sdílí také její sestra s maminkou, které jí často dělají společnost.

Deník People píše, že maminka herečky jménem Dina je neskutečně šťastná, že je její dcera Lohan těhotná, protože si to prý dlouho přála a děti miluje. Lindsay ve svých 36 letech tak okusí, jaké je to být rodičem. Již nyní ale pociťuje podle svých slov obrovský vděk za tento dar.

Zdroj: People.com, BBC.com, Instagram