Z miliardáře Bezose a jeho snoubenky si dělá srandu internet: Důvodem jsou tyto fotky

Pokud patříte k nejbohatším lidem světa, dokážete si koupit opravdu leccos. Ale uznání lidí z módní branže či přízeň lidí na internetu k nim patřit nebude. Přesvědčil se o tom i miliardář Jeff Bezos se snoubenkou Lauren Sanchezovou.

V pondělí podvečer se na sociálních sítích objevily záběry dvojice, které nafotila slavná fotografka Annie Leibovitz pro americký módní časopis Vogue. Jsou součástí profilového materiálu a rozhovoru se Sanchezovou a Bezosem o jejich blížící se svatbě. Devětapadesátiletý zakladatel a majitel společnosti Amazon a jeho o šest let mladší partnerka by se měla vzít příští rok.

V článku se píše také o tom, jak možná bude vypadat jejich svatba či o tom, jak se poznali. Ani takové nahlédnutí do soukromí a snaha dvojici „polidštit“ před zraky čtenářů však jaksi nezafungovala. Důvodem budou nepochybně i Leibovizové fotografie, které jsou jakoby bez života a působí velmi prvoplánově.

Materiál, který je součástí prosincového vydání známého amerického časopisu, se vzápětí po prvních zveřejněných obrázcích na oficiálním profilu Vogue stal virálním (což jistě Vogue těší). Zároveň je však i zdrojem téměř výlučně posměšných i pobouřených komentářů. Ty přišly ze sítí jako Instagram, X (někdejší Twitter) či TikTok a netýkají se jen snoubenců, ale i samotného magazínu.

„Představ si, že řekneš svému miliardáři, že tvým snem je být ve Vogue a jediné, co stačí, je jeden telefonát a kreditní karta,“ napsala například Jannifer Gao na síti X. „Kolik zaplatili, aby mu fotografka udělala takový biceps,“ zněl další z komentářů, který sdílel populární profil DietPrada, sledovaný více než 3,4 miliony fanoušků.

„Přála bych si, aby měl Instagram filtr, který mi zablokuje miliardářské PR,“ zněl jiný z komentářů. „Ještě nikdy jsem se necítil tak trapně při nějaké fotce,“ přidal se další. „V dnešním vydání Vogue najdete obsah, o který se nikdo neprosil – profil frajerky Jeffa Bezose,“ zní zase jiný komentář.

Reakce magazínu Vogue či samotného Bezose zatím nepřišla.