Z Miley Cyrus (30) bude družička. Její mladší sestra Noah (23) se bude vdávat

Rodina zpěvačky Miley Cyrus prožívá další šťastné období. Po té, co se téměř před dvěma měsíci zasnoubila její matka Tish, se stejnou zprávou přišla její mladší sestra Noah. Své „ano“ řekla příteli Pinkusovi, mladému módnímu návrháři. O jejich vztahu se toho moc neví, každopádně Noah se prý nikdy necítila víc milována.

Noah tak bude druhá žena v pořadí v rodině Cyrusových, která se bude vdávat. A Miley jí půjde za družičku. Poslední dubnový den své zasnoubení oznámila její matka Tish, která za svého chotě pojme australského herce Dominica Purcella (Útěk z vězení). Obě dvě ještě předběhl Billy Ray Cyrus (61), který se po rozvodu s Tish zasnoubil s mladou zpěvačkou známou jako Firerose (34). Noah se zase rozhodla strávit život po boku módního návrháře Pinkuse, který dělá pro firmu Colors. Noah se stala několikrát jeho modelkou. Musíme říct, že jeho modely jsou dost extravagantní.

Dvojice, podle informací webu Hola!, se svým vztahem vyšla najevo zhruba před dvěma měsíci. K zasnoubení mělo dojít v květnu, zprávu o něm však Noah sdílela až teď. „Nejkrásnějším okamžikem celého mého života bylo říct „ano“ a strávit spolu zbytek našeho života. Tenhle poslední měsíc, kdy jsem byla tvou snoubenkou a byla v našem malém světě jen nás dvou, byl tak dokonalý a přála bych si, abych tenhle čas nikdy nemohla opustit,“ rozplývala se mladá zpěvačka nad několika fotkami se svým přítelem.

„Nikdy jsem si nemyslela, že někdy potkám člověka, jako jsi ty, nebo někoho tak nesobeckého a plného lásky, kterou můžeš rozdávat. Nikdy jsem se necítila víc milovaná a zamilovaná. Nikdy jsem si nemyslela, že se budu těšit na život tak, jako se těším na život s tebou. jsem za tebe tak vděčná. Nevím, jak jsem mohla mít takové štěstí… řekla bych ti „ano“ každý den do konce života. Miluju tě, Pinksi,“ uzavřela Noah své vyznání. Na poslední fotce si můžete všimnout snubního prstenu.

Svoji kariéru zpěvačky Noah započala až v roce 2016. Do té doby žila spíš ve stínu své slavnější sestry Miley, se kterou se jako malá několikrát objevila v seriálu Hannah Montana. Před Pinkusem měla několik různých známostí, ale s žádnou to dlouho nevydrželo. Tak snad tohle bude jinak.

Zdroje: Instagram, Hola!