Z Evy Adamczykové je platinová blondýna. Prohrála sázku, kterou asi vymyslela. Co na to její manžel?

Snowboardcrossařka Eva Adamczyková, dříve Samková, překvapila svoje fanoušky, když na tiskové konferenci českého snowboardcrossového týmu po sezoně vystoupila s platinově blonďatou hlavou. A nejen ona. I mužská část týmu změnila barvu vlasů na blond.

Podle Evy se jednalo o sázku, kterou asi sama vymyslela, jak řekla webu Super, ale také trochu o hec, jak se dostat na stupně vítězů. A to se také stalo. Snowboardcrossař Radek Houser obsadil třetí místo v závodě Světového poháru v kanadském Mont-Sainte-Anne. Po dlouhých 15 letech zaznamenal český tým takový úspěch, že se na stupně vítězů dostal muž.

A to právě byla podmínka odbarvení. „Řekli jsme, že jestli budou mít kluci medaili ve svěťáku, tak půjdeme na platinovou blond,“ cituje slova trenéra Marka Jelínka zpravodaj iDnes. K odbarvení mužské části došlo rovnou v Kanadě. „Já si to nechala do Čech. Jak mám hodně vlasů, je třeba hodně barvy, tak od kluků na pokoji by to bylo strašný,“ smála se na tiskovce Eva, která své bujné vlasy svěřila do péče kadeřnice Blanky Haškové, která se mimochodem stará o účesy účastníků StarDance, píše web Sport.

A jak na její novou barvu vlasů reagoval její manžel Marek? „Byl v pohodě a smál se. Zná mě dost dobře na to, aby nebyl překvapený,“ odpověděla Eva s tím, že její kolegové z týmu to asi měli doma horší. Trenérovi Jelínkovi a servismanovi Kašparovi nové účesy zkritizovaly jejich dcery. „Oznámila mi, že jsem jí zkazil nejdůležitější den v životě, že mě nechce ani vidět,“ řekl Kašpar, jehož dcera brzy oslaví 18. narozeniny.

Eva nahrála několik blond fotek na svůj Instagram do příběhu, které se podařilo zachytit webu Super. Někteří čtenáři si myslí, že Eva zestárla, jiní doufají, že ji to brzo přestane bavit a vrátí se ke své přírodní hnědé barvě a ti ostatní si myslí, že jí to sluší a jsou rádi, že je Eva pro každou srandu.

Zdroje: Sport, iDnes, Super