Yvetta Blanarovičová se dojemně vyznala u příležitosti synových 35. narozenin. Do nedávna ho považovali za jejího milence

Česko-slovenská herečka Yvetta Blanarovičová je matkou jednoho dospělého syna. Matyáše porodila přesně před 35 lety a její vzpomínky na porod jsou poměrně šokující. S nimi se ostatním ženám svěřila na Instagramu a zároveň tak svému synovi popřála k narozeninám.

Krásná herečka Yvetta Blanarovičová působí již řadu let v Praze. Proslavila se především rolemi, v nichž byl její půvab zcela maskován. Skrývala se například pod maskou čertice v pohádce Princezna ze mlejna nebo čarodějnice ve filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

Nejdůležitější a nejkrásnější rolí v jejím životě je však role matky. Yvetta má dospělého syna Matyáše. ,,Letí to, ale přesně před 35 lety ses narodil,“ vyznala se svému synovi na Instagramu. A přidala vzpomínky na porod, které mnohé šokovaly. 

,,Bylo to ráno 29. února, bylo hodně porodů, měla jsem bolesti, ale těšila jsem se na tebe. Přišla sestra přivítat holčičku, hned mi připomněla, že před měsícem taky rodila takhle a řvala jako na lesy, prý doufá, že si od tohohle typu předvádění dám pokoj,“ prozradila o přístupu personálu.

A tak byla Yvetta po tomto upozornění zticha jako myška. ,,Byla jsem potichu ve své oddělené kóji a snažila se nemyslet na bolest. Od osmi hodin ráno až do půl jedné v noci. Zapomněli na mě. Pak někdo náhodou vešel dovnitř, slyšela jsem jen křik a rychle mě převezli na oddělení. Probudila jsem se na jednotce intenzivní péče,“ vzpomíná herečka.

Někteří její fanoušci nemohli pochopit, jak se na rodící ženu mohlo zapomenout. ,,Protože jsem byla potichu, v místnosti vedle porodního sálu, a doktor měl nějak moc práce,“ vysvětlovala Blanarovičová v komentářích. Porod naštěstí dopadl dobře, syn je zdravý a to bylo pro herečku nejdůležitější. ,,Cítila jsem tolik lásky, když jsem tě držela v náručí,“ vyznala se na závěr.

Zdroje: Instagram, Autorský text