William a Kate Middleton údajně viní Harryho ze zrady rodiny. Rodina mlčí

Kate Middleton nechápe, kam až princ Harry došel a kým se stal. Její komentáře přicházejí v době, kdy se Harryho memoáry „Spare“ staly nejrychleji prodávanou knihou vůbec. Podle princezny z Walesu Harry svou knihou zradil vlastní rodinu a narušil důvěru.

Podle informací webu Live Mint přišel s tímto odhalením zdroj blízký královské rodině. Přestože se jim z celé záležitosti kolem memoárů Spare „zvedá žaludek“, princ William a Kate se s napjatými vztahy s vévodou ze Sussexu prozatím smířili.

Poté, co Vévoda ze Sussexu vydal 10. ledna své očekávané memoáry Spare, kde Williama obvinil, že ho v roce 2019 fyzicky napadl, a také se podělil o podrobnosti o vztahu Kate s jeho manželkou Meghan Markle, je Kate údajně rozzuřená a viní Harryho ze „zrady vlastní rodiny“ a „narušení důvěry tím, že se vyslovil“ proti ní.

Král Karel III. a zbytek královské rodiny mezitím uprostřed vyvolané kontroverze kolem prince Harryho a jeho manželky Meghan Markle stále mlčí a odmítají se vyjádřit k Harryho „podrazům“. Přestože Kate by si přála, aby promluvili o již zmíněném dramatu, chápe, že mají jisté důvody k mlčení.

Dle blízkého zdroje se tak rozhodli poté, co princ Harry ve své knize Spare odhaluje řadu incidentů, které se staly, když se společně s jeho manželkou Meghan vydali do Velké Británie rozloučit se s královnou Alžbětou II.

Zdroj: Live Mint