Vztah Pítra a Gábiny je prý i po Pítrově návratu domů v pořádku. Zdroje však mluví o velkém prohlášení a o rozchodu

Milenci z reality show Love Island Petr Havránek (26) a Gabriela Gášpárová (28) mají nad sebou velký otazník ohledně jejich vztahu. Vy, co sledujete soutěž Survivor víte, že Petr známý jako Pítr po 41 dnech opustil ostrov. Zatímco v televizním světě odešel teprve před dvěma dny, doma už je nějakou dobu.

Redakci webu Expres tak zarazilo, že se na jeho, ani na Gábinině Instagramu neobjevila žádná fotka z jejich šťastného shledání. Podle jejich zdrojů je Pítr zpět v Česku zhruba měsíc, protože jednotlivé díly jsou předtočené s podobným časovým rozdílem. A tito zdroje také tvrdí, že jejich vztah zřejmě neustojí realitu. Oba prý chtějí udělat velké prohlášení.

Pravděpodobně oznámí rozchod. Survivor je divadlo, je to předtočené o měsíc, Pítr už je dávno doma, takže když si to dáte dohromady, na premiéře byla Gabriela už bez něj, přišla jen s rodiči,“ prohlásil blízký zdroj. Gabriela se totiž nedávno účastnila premiéry nového filmu Bastardi: Reparát. Člověk z okolí Gábininy rodiny také zdůraznil, že Gášpárovi se zlobí na produkci televize Nova zato, jak záměrně rozeštvávala vztah Pítra a Gábiny. „Záměrně se tak tlačil příběh o tom, že se Pítr vrací k Bezděkové. Je jedno, jestli to byla pravda.“

Zdá se, že pravda to není. Alespoň podle Gábiny, která dala rozhovor pro televizi Nova o tom, jak to teď mezi nimi je. „My jsme spolu doma teď úplnou chvilku, ani ne týden. První dny jsme si užívali, vůbec jsme neřešili okolí, protože se milujeme a jsme hodně rádi, že jsme zase spolu. Probírali jsme ty věci a zjistili jsme, že ne všechno bylo tak, jak to bylo publikované, a že to přežijeme,“ svěřila se účastnice Love Islandu, která byla překvapená, že její drahá polovička ze soutěže vypadla. Stále věřila, že se dostane dál a že to klidně vyhraje, jak řekla ve vzkazu, který mu nakonec na ostrov poslala.

Gábina a Petr se zřejmě ještě dostatečně nenabažili své přítomnosti, tak se nechme překvapit, jestli to zmiňované prohlášení opravdu vyjde a co v něm bude.

Zdroje: Expres, Tv Nova