Vztah Lucii Vondráčkové se zápasníkem funguje ukázkově. Posunuli ho na další úroveň

I po více než půl roce, kdy Lucie Vondráčková (43) a mladý bojovník MMA Zdeněk Polívka (24) zveřejnili svůj vztah, jejich vzájemná přitažlivost a láska nejenže trvá, ale zdá se, že se i rozvíjí, dalo by se říci ukázkově.

Přestože spolu zatím nežijí, často se setkávají, a to i v pražském domě známé herečky a zpěvačky. Odtud ještě v zimě Zdeněk sdílel fotografii, na které se chystá skočit do studené vody v bazénu na zahradě. Nedávno však svůj vztah posunuli na další úroveň.

Pro Lucii Vondráčkovou jsou na prvním místě v jejím srdci rozhodně její dva synové Matyáš a Adam, které má s bývalým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem. A přestože si nový vztah dlouho odpírala, předloni se stalo. Jako první prozradila svůj vztah s moderátorem Petrem Vojnarem, což však vyvolalo otázku, zda je vůbec upřímný. Po jejich rozchodu zůstala na nějaký čas opět sama, když jako blesk z čistého nebe přišla zpráva o její nové lásce s o více než 18 let mladším bojovníkem MMA Zdeňkem Polívkou. Dokonce se s ním začala objevovat na zápasnických akcích, což předtím nepatřilo k jejím zájmům, ačkoli jinak měla sport a sportovce velmi ráda.

Od té doby, co se Zdeněk Polívka, známý jako Game Over, dal dohromady s Lucií Vondráčkovou, se v jeho zápasnické kariéře všechno změnilo. Svůj domovský zápasnický klub opustil, protože se prý neposouval dál. Proslýchá se však, že od té doby, co je s Lucií, se u něj začaly projevovat hvězdné manýry. „V roce 2023 se těšte na novou volnou verzi Game Over,“ prohlásil Polívka sebevědomě na začátku letošního roku.

Zda se jeho zápasnické plány uskuteční, není známo, ale že se mu daří na poli lásky, je jasné. Lucie je idolem mnoha mužů a asi nikdo nečekal, že právě Zdeněk bude tím typem, který si získá její srdce. A o tom, že to myslí vážně a chtějí vztah dále posunout, svědčí i to, že si pořídili psa, se kterým chodí na společné procházky, jak se svěřili deníku Blesk.cz. „Je to fenka Dita, kříženec huskyho a vlčáka, Lucie ji zachránila. Chodíme spolu na dlouhé procházky, Lucie chodí i na dvě hodiny, což já ne vždy úplně dávám,“ svěřil se tenhle kus chlapa, ale Lucie ho svou kondicí jednoznačně předčí.

A tak se zdá, že vztah, kterému málokdo dával šanci na delší trvání, zatím funguje bezchybně. Ostatně pro mnoho párů je jejich pes něco jako společné dítě, takže kdo ví, třeba to mají milenci také jako „trénink“. Pokud Zdeněk s Luckou touží po rodině, neměli by už déle otálet.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram