Vytížená Nesvačilová by už potřebovala volno. Možná i proto, aby našla gentlemana. Takové muže má ráda

Není to tak dlouho, co jsme informovali o rozchodu oblíbené herečky Denisy Nesvačilové a scenáristy Petra Kolečka. Nečekaná svatba Anety Vignerové s právě zmiňovaným Kolečkem tak byla pro talentovanou herečku rána pod pás. Jak je na tom teď?

Hereččino okolí si krátce po rozchodu začalo všímat, že je Denisa po rozchodu ještě štíhlejší, než byla předtím. Ta si po drsné podpásovce, kterou jí scenárista zasadil totiž nabrala obrovské množství práce, že teď mele z posledního, informuje Blesk. Snad brzy dojde na zaslouženou dovolenou, aby herečka znovu nabrala síly a třeba i potkala toho pravého.

„Chtěla bych nějak na tři týdny odletět. Zatím to vypadá, že bych mohla, jen ještě řeším jednu pracovní nabídku. Hrozně bych to chtěla vzít, protože je překrásná. Ale už bych opravdu potřebovala trochu vypnout. Takže jsem na vážkách, co se mnou bude a nebude,“ uvádí Denisa k plánovanému odpočinku.

Jelikož ale od rozchodu uplynula nějaká doba, herečka na muže nezanevřela. Naopak promluvila o tom, že vztahu s Kolečkem nelituje.

„Možná se tomu budou mnozí divit, ale toho, co jsem zažila s Petrem, nelituju. Měli jsme nádherný a hluboký vztah, byli jsme na sebe tak napojení, jako jsem nebyla nikdy s nikým.“

A ačkoliv se větší část veřejnosti zastávala vztahu Vignerové, o své fanoušky a podporovatele Denisa nepřišla. A dokonce ani o chuť znovu navázat vztah, píše Aha!. A jak by podle ní měl vypadat ideální partner?

„Muže mám ráda, když se chovají slušně, jsou chytří a vtipní, když se umí chovat jako gentlemani. Nešla bych na rande s někým, kdo mě zve jen proto, že jsem holka z Playboye. To není ta úroveň, na které se s muži bavím. Na rande bych šla s někým, kdo mě zaujme a bude zajímat,“ dodala na závěr.

Budeme tak doufat, že se na mladou herečku usměje štěstí, a že Denisa muže svých snů najde.

Zdroj: blesk.cz, ahaonline.cz