Vypadá jako Stalin! Přítel Ester Geislerové sdílí podobu s ruským vůdcem

Herečka Ester Geislerová je kurátorkou známého projektu Terapie sdílením a rovněž ji lidé znají jako jednu z tří sester Geislerových. Právě její sestra Lela Geislerová jí řekla, že nový muž Ester vypadá jako Stalin zamlada! A je to skutečně tak! Podoba je značná.

Ester Geislerová ani nezaváhala a hned nový postřeh sdílela na svůj Instagram, kde jím překvapila spoustu fanoušků! Sdílela totiž fotografii svého partnera Martina Kroupy, kterak drží telefon, na kterém je fotografie Josefa Stalina v mladším věku. Všechny překvapilo, jak velká podoba mezi oběma muži panuje.

Ségra Lela si všimla, že můj kluk je teď podobný Stalinovi za mlada. Já znám jen ty diktátorské fotografie, netušila jsem, že byl pohledný! Tak kdyby někdo točil film nebo dokument, tak, víte kde…

Tak zněl příspěvek, který zveřejnila a není divu, že fanoušci se této zajímavosti chytili a kladně reagovali.

Podoba tam je až na oči. Džungašvili má pohled šílence a psychopata, ale váš Martin má moc hezké a dobré oči. Ale jo, hrát ho může.

No což, máte doma Stalina.

Mně by to trochu děsilo, ale co. Hlavně, když je hodný.

Devětatřicetiletá Ester Geislerová od roku 2005 provdaná za Jana Kadlece, ale tento sňatek už je dávno zrušený. Sice spolu mají dvě děti, Miu Rose a Jana Efena, ale podle magazínu Kafe si Ester Geislerová kdysi během hraní v seriálu Anatomie života našla nového životního partnera. Dvojčatům bylo v té době již patnáct let a Geislerová měla po nevydařeném manželství i několik dalších nevyhovujících vztahů. Nyní je konečně šťastná právě s Martinem Kroupou, který je zřejmě pro každou legraci. Dokonce zapózoval, když ho Ester fotila na Instagram, aby pobavila své fanoušky.

Zdroj: Instagram, Kafe, Wikipedie