Vyhrocená hádka Kolečka s Vignerovou. Uklidňovat situaci musela policie, Vignerová tvrdí, že o nic nešlo

Vztah scenáristy Petra Kolečka (39) a modelky Anety Vignerové (35) rozhodně nepatří mezi ty nejpoklidnější. Nic se nezměnilo ani poté, co se vzali, což předvedli i na narozeninové akci rádia Blaník, kde Kolečko ztropil scénu. Rozzuřeného scenáristu museli nakonec uklidnit až přivolaní policisté!

Kolečko s Vignerovou se dostali do hledáčku veřejnosti kvůli milostnému trojúhelníku. Ačkoliv to vypadalo, že po svatbě jsou partneři opět jako dvě hrdličky, o opaku všechny přesvědčila jejich hádka na festivalu rádia Blaník.

Podle webu Svět Ženy měl Kolečko na svou ženu křičet, že ho musí poslouchat, protože je autorita. Zároveň scenárista začal nadávat i pořadatelům, od kterých požadoval odvoz do Prahy. Celý incident se organizátoři snažili vyřešit v klidu, nakonec ale bylo nutné, aby zavolali policisty, kteří Kolečka uklidnili.

Velkým překvapením ale byla i reakce Vignerové. „Že jsme udělali v backstagi haló, to je nějaká obrovská kauza? To byl náš normálně volnej den a to si můžeme přece dělat, co chceme. To, že na mě Petr řval, dobrý, tak jsme se tam pohádali, ale to přece neznamená nic,“ cituje vyjádření Vignerové web Aha!. Modelka zároveň vysvětlila, že zbytečnou hádku zavinili vyhazovači, kteří celou situaci vyhrotili.

I když není úplně jasné, proč se manželé pohádali, zdá se, že jejich soužití rozhodně nebude tak růžové, jak se jej oba snaží na veřejnosti prezentovat.

Zdroj: Instagram, ahaonline.cz, svetzeny.cz