Vtipálek Ryan Reynolds vytáhl z archivů nahou scénu se Sandrou Bullock (59) k jejím narozeninám

Kdo by to byl řekl, že oblíbená Sandra Bullock oslaví příští rok už své šedesáté narozeniny. Na svůj věk vypadá stále velice dobře. Snad za to může i fakt, že na rozdíl od některých celebrit, není obětí plastických operací a přehnaných zákroků.

Herečka, která včera oslavila své 59. narozeniny, se dočkala řady gratulací a to včetně Ryana Reynoldse. Herec, který je proslulý svými vtípky, popřál Sandře skutečně jedinečným způsobem. A u fanoušků opět zaskóroval. Čím bavil tentokrát?

Šestačtyřicetiletý herec ve středu zveřejnil slavný klip z jejich romantické komedie Návrh z roku 2009.

„Všechno nejlepší k narozeninám nenapodobitelné a úžasné Sandře Bullock napsal k videu.

Ve slavné scéně do sebe dvojice narazí, zatímco jsou oba nazí. Bullock uklouzne při hledání ručníku po sprše a Reynolds se právě svlékl po běhu. Film se soustředí na postavu otravné šéfky, kterou hraje právě Bullock, která donutí svou asistentku, aby se za ni provdala, aby se vyhnula deportaci do své domovské země Kanady.

O nahé scéně se herečka rozpovídala i v několika rozhovorech a svěřila se, že při jejím natáčení bylo na place jen opravdu pár lidí. Ta také dodala, že přes své intimní partie měli zakryty dekoracemi v tělové barvě.

„Já a Ryan jsme měli na přirození nalepené takové ty věci v tělové barvě, já mám strategicky vlasy přes bradavky.“

Bullock, která se zná s Reynoldsem už řadu dlouhých let, také dodala, že se s hercem necítila při natáčení trapně, ale naopak bezpečně.

No a pro ty, co se dnes večer budou nudit, koukněte na jejich „Návrh“ a dopřejte si trochu legrace.

Zdroj: PageSix, Instagram