Všechny zajímá jen to jedno: Jak to mají při sexu. A tak nejznámější siamská dvojčata Abby a Brittany Hensel (34) promluvila

Siamská dvojčata Abby a Brittany z americké Minnesoty možná znáte. Existuje o nich několik dokumentů, dokonce holky samy točily vlastní reality show. Už v pouhých šesti letech se objevila v pořadu Oprah Winfrey a jejich život se stal veřejným. Nejeden člověk jím totiž začal být fascinovaný.

Holky žijí naprosto plnohodnotný život – mají řidičské průkazy, vysokoškolské diplomy, jsou učitelkami na základní škole a před pár dny vyšla na povrch zpráva, že se Abigail vdala. Svatba proběhla už v roce 2021 a vzala si zdravotního bratra a veterána armády Spojených států Joshe Bowlinga, píše web Today.

Téměř okamžitě se lidé začali zajímat o to, jak funguje jejich manželský život. A co se stane, až se bude chtít vdát Brittany. Všem zvědavcům Abby odpověděla prostřednictvím sociálních sítí. „Ano, mám sex se svým manželem a moje sestra Brittany je u toho. Orálně ho uspokojuji a se sestrou prožíváme orgasmus ve stejnou chvíli jako jedno tělo. Když však spím se svým přítelem, tak si sestra obvykle čte knihu nebo poslouchá krimi podcast, takže ona to uspokojení neprožívá a snaží se soustředit na něco jiného,“ napsala Abby.

Něco podobného lidi napadalo. Nikoho možná ale nenapadlo, že to tak opravdu může být. Jsou totiž případy, kdy jedno ze siamských dvojčat je asexuální, jako v případě dvojčat Carmen a Lupity Andrade. Lupita nezažívá žádnou sexuální přitažlivost. U Brittany a Abby ale nic takového není. Už ve svých 16 letech věděly, že by jednou chtěly mít děti. A protože jejich orgány fungují tak, jak mají, jednou možná budeme číst o tom, že se jim narodilo dítě.

Zdroje: Today, Facebook