Všechno je jinak? Víťa Starý má prý nohu v pořádku, dokonce si měl najít přítelkyni

Nedávno se objevila informace, že frontman bývalé skupiny Mandrage, Vít Starý, kvůli zdravotním problémům přišel o část nohy. Zpěvák však žije v ústraní a nebylo tak zřejmé, jak na tom skutečně je. Expres nyní přinesl informaci, která do situace vnáší nový pohled. Prý se vše má úplně jinak!

Exkluzivní zprávu o zpěvákově stavu jako první přineslo tištěné vydání časopisu Sedmička. Anonymní zdroj uváděl, že měl zpěvák přijít o nohu, jelikož trpěl zanedbanou cukrovkou. Mnozí však vyjádřili pochyby, že je jeho stav opravdu tak vážný. Redaktoři Expresu se tak vydali do Plzně, kde Starý žije společně s maminkou. Nic údajně nenasvědčuje tomu, že by přišel o nohu.

„Kulhá, ale nechodí o berlích, a nohy má,“ sdělil jeden nejmenovaný zdroj Expresu a druhý to potvrdil: „Známí ho viděli, jak chodí po městě bez berlí. Těžko by takhle rychle už měl protézu, a pokud ano, určitě by nezvládl tak dobře chodit bez berlí.“ Dokonce by se měl stýkat s nějakou dívkou, prý se po městě vedli za ruku a vypadali spokojeně.

Další svědci ze zpěvákova okolí rovněž vyjádřili pochyby, že by postoupil amputaci. Viděl jsem ho tu před domem asi před týdnem. Já tudy chodím každý den venčit svého psa. On vycházel z baráku a šly s ním dvě ženy. Nepřišlo mi, že by měl amputovanou nohu. Nevypadal nejlépe, ale normálně chodil,“ prozradil muž, který údajně bydlí nedaleko Starého.

Jak se zdá, informace o amputaci nohy by tak mohla být opravdu lživá.

Zdroje: Expres, časopis Sedmička