Vondráčkové zajíc zažil úspěch, tyto slova jí adresoval ještě z oktagonu!

Od té doby, co se zhruba před rokem Lucie Vondráčková (43) dala dohromady s mladým zápasníkem MMA Zdeňkem Polívkou (24), přímo září spokojeností. Poté, co skončilo její manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (40), se kterým má dva syny, se uzavřela a odmítala řeči o románcích s muži, kteří se objevovali kolem ní. Tvrdila, že nikoho nechce a stačí jí dva synové. Osud jí ale nakonec dopřál lásku s až překvapivě mladým mužem.

Neznámo kde a kdy se herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková seznámila s mladým zápasníkem MMA Zdeňkem Polívkou. Ti dva vypadají jako ze zcela jiných světů. Lucie sice obdivovala sportovce, o čemž svědčí i celá řada jejích známostí, jako byli kromě jejího exmanžela hokejisty i známý fotbalista Tomáš Ujfaluši, krasobruslař Tomáš Verner, parkurista Tomáš Zonyga, či hokejista Marek Peksa, o zápas ale zájem neměla. Z lásky k zápasníkovi Zdeňkovi však chodí na jeho zápasy MMA, přestože se o něj, jak se přiznala, bojí. „Lucka má na Zdeňka velmi pozitivní vliv. Od té doby, co je s ní, je úplně jiný. Vlilo mu to novou krev do žil a projevuje se to v kleci,“ zaznělo z jeho okolí .

Ještě loni Polívka ocenil Luciinu snahu. „Mluvíme se spolu o sportu. Ona osobně k MMA předtím neměla žádný vztah, ale pomalu se do toho dostává a přichází tomuto sportu na chuť,“ svěřil se Polívka a bylo vidět, že oběma jim jejich vztah svědčí. Od té doby ho už Lucie seznámila s jejími rodiči a on zase ji s jeho mámou. Otec mu zemřel už dávno, když mu bylo pouhých šestnáct let, máma zůstala sama na devět dětí a žili velmi skromně. Zažil ve škole i šikanu, a to ho právě přivedlo k utkání. S Luckou, která je ze zcela opačných poměrů, si prý sedli. „Mám všechno, co jsem si kdy přál. Našel jsem lásku, klid a mír,“ svěřil se už dříve zápasník, přezdívaný Gameover.

​I když měl mít problémy se srdcem, má velké ambice jako zápasník. Odkdy je s Lucií nyní konečně zaznamenal první vítězství po dvou prohrách. Ve tříkolovém zápase v rámci Oktagonu 48 v Manchesteru se zkušeným Lee Chadwickem, mu nedal šanci zvítězit. Byl velmi dojat, když začal svou děkovnou řeč. „Já jsem si to velmi užil. Děkuji všem, děkuji Lucce, která se dívá v televizi,“ oslovil k překvapení mnoha jmenovitě svou lásku, která zůstala doma, ale jistě to už spolu oslavili. „Bydlíme spolu. Všichni v jednom domě. Je nás teď hodně – já, děti, Zdeněk, pes, dvě kočky, čtyři ptáci… Jsme prostě tak velká rodina,“ svěřila se Vondráčková novými poměry, když si po dlouhé době někoho pustila nejen k tělu, ale také do domu. Snad jim tato láska vydrží co nejdéle.