Volby jako Hvězdné války. Generál Pavel sdílel nevšední snímek

Prezidentské volby byly zřejmě nejprobíranějším tématem posledních dní. Po výsledcích prvního kola, kdy nejvíce hlasů získal Generál Petr Pavel a Andrej Babiš, je jasné, že druhé kolo bude velmi napínavé. A generál jde do souboje s nasazením. Dokonce sdílel fotomontáž přirovnávající souboj ke známému kultu Hvězdných válek.

Pro Pavla vytvořil obrázek zřejmě některý z fanoušků. Generál byl natolik nadšen, že si plakát s názvem „Hrad nová naděje Wars“ dal mezi své příspěvky na Instagram.

Pavel má představovat postavu Luka Skywalkera, jenž je na straně dobra, a Babiš zase zlého Darth Vadera. U fanoušků přirovnání vyvolalo vlnu reakcí, což byl pochopitelně kandidátův záměr. Celé dílo okomentoval slovy: May the Force be with you, což je v překladu „Ať je síla s vámi“ a přidal mrkající emotikonu.

Uvidíme, s čím přijdou voliči příště, a zda příznivci Andreje Babiše vymyslí pomyslnou odvetu. Teď mají však spoustu práce s obhajováním svého oblíbence, protože, jak jsme psali zde, údajně napomenul svou ženu Moniku před zraky novinářů…

Zdroj: Instagram