Vnouček Ozzyho Osbourna oslavil 1. rok. Šokující strašidelná oslava

Toto se věru často nevidí! Je už pomaličku zvykem, že nejen celebrity a známé tváře pořádají svým ratolestem dokonalé tematické oslavy. Jednu takovou měl v uplynulých dnech i syn slavné Kelly Osbourne. Téma, které zvolili, vás možná zaskočí… A možná i ne.

Duchové, kostry a černé balóny… V takovém duchu oslavil své 1. narozeniny vnouček Krále temnoty – Ozzyho Osbourna. Netradiční oslava se konala právě v sídle jeho prarodičů a vybranými záběry se pyšná maminka pochlubila na sociální síti. Netopýři se naštěstí nepodávali…

U příležitosti synkových narozenin se Kelly svěřila se svými pocity a popsala uplynulý rok svého života. „Byl to nejmagičtější rok mého života z jednoho důvodu. Ten důvod jsi ty, drahoušku Sidney. Sledovat, jak rosteš, učíš se a stáváš se malým člověkem, je ta největší radost, jakou jsem kdy cítila. Nejkouzelnější pouto, jaké jsem kdy zažila, je pouto, které cítím s tebou. Předtím, než jsi přišel, byla láska jen slovo, kterému jsem si myslela, že rozumím. Nyní opravdu chápu, co je to láska. Jsem ti navždy zavázána za to, že jsi mě naučil krásu a význam lásky. Co víc dodat, než jen to jak moc tě miluji,“ vyznala se prominentní maminka, jejíž slova dojala mnohé.