Vnadná Šlégrová ukázala zadeček v plavkách! Co odpověděla na komentáře fanoušků?

Vnadná Miss Lucie Šlégrová (39) má luxusní postavu a nebojí se ji ukazovat. Její fotky v převleku Santa Clause a dmoucími se ňadry měly úspěch, a tak nyní ukázala na svém profilu na Instagramu zadeček ve vypasovaných plavkách.

Krásná Lucie Šlégrová vyhrála soutěž Miss České republiky v roce 2005. Od té doby se mnohé změnilo, nyní má tři děti, ale na postavě to nejde znát. Lucie to moc dobře ví, a tak se sebevědomě účastní přehlídek nebo tu a tam zveřejní fotku hlubokého výstřihu, nebo nyní i pěkně tvarovaného zadečku.

Není divu, že na své křivky sbalila svého manžela, hokejového trenéra Jiřího Šlégra. Právě s ním je nyní na dovolené v luxusním wellness resortu, kde si zamilovaný pár může vychutnat privátní vířivku či saunu, píše deník Blesk. Fotku zadečku ji vyfotil právě Jiří v jednom bazénu.

Tak dost bylo už těch zimních bund! Jak já se těším na jaro a léto, až ten zadek vyvalím na slunci…“, okomentovala odhalenou fotografii Lucie, a nazvala ji „plavkovou prdelínou“. Zadek na ní v sexy černých bikinách vystrkuje z vody. I když by sekce komentářů mohla být zavalena závistivými připomínkami, u fotky Lucie to tak není. „Vy jste v topu! Naprosto nádherná ženská“, píše jedna sledující a další se přidávají.

Šlégrová na jeden komentář překvapivě odpovídá, a to tak, že jelikož jsou podle ní muži „jednodušší stvoření“ tak ji lichotka od ženské fanynky potěšila daleko více. Manžel by si svou krásnou ženu měl dobře hlídat, jelikož je vidět, že se postava Lucie líbí, zcela očekávaně, hlavně mužské části sledujících, a o bývalou missku je stále velký zájem.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram