Vloupání do domu Rytmuse a jeho manželky: Zloděj si odnesl věci v ceně 2 milionů korun

V sobotu 30. prosince došlo ke vloupání do domu slovenského rappera Rytmuse a jeho krásné manželky Jasminy Alagič. Došlo k němu za bílého dne, naštěstí v době, kdy ani Rytmus, ani Jasmina se synem Sanelem nebyli doma. Podle informací deníku Pluska si zloděj odnesl věci v hodnotě okolo 84 tisíc Eur, což vychází zhruba na 2 miliony korun českých.

Největší majetkovou ztrátu utrpěla Jasmina, které zloděj odcizil hlavně šperky, které neměla uložené ve společném trezoru. Ve vyjádření na Instagramu, které oba manželé nahráli, proto apeluje na své sledující, aby nikdy nepodceňovali zabezpečení svých domů, a to i kdyby šli jen na pár minut na procházku se psem.

Zloděj si vloupáním do domu Vrbovských přišel například na luxusní zlaté hodinky značky Rolex, zlaté náramky, řetízky, zásnubní prsten nebo značkový cestovní kufr. Někteří lidé si myslí, že se tak stalo, proto, že se manželé často chlubí tím, co všechno mají. Možná že spouštěčem pro zloděje byl nedávný příspěvek od Rytmuse, kde ukázal svůj obří diamantový prsten. Ten si však rapper asi jen tak na noční stolek neodloží.

Jasmina s Rytmusem ve svém prohlášení řekli, že jsou velmi rádi, že se jejich rodině nic nestalo a že vlastně ani žádnou velkou materiální škodu, která je by příliš mrzela, neutrpěli. Svým prohlášením hlavně chtěli předat varování dalším lidem a Jasmina doufá, že i zloději se z toho, co provedli poučí. Pro ni je totiž krádež úplně tou nejhorší věci z hlediska morálky. Policejní vyšetřování probíhá, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Zdroje: Pluska, Instagram